Přejít na obsah

Existuje něco jako kvalitní quartz?


odjinud

Doporučené příspěvky

Přesnost měřím postaru, tedy podle zvukového časového znamení Českého rozhlasu šířeného klasickou pozemní analogovou cestou. Digirtální vysílání má časový posun, který je navíc proměnlivý.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Tohle vlakno mi uteklo. Divim se, ze nikdo nenavrhl nejaky HEQ strojek od Seika (nebo jsem to prehlidl). Ja jsem loni prodal Citizen EcoZilla a zanedlouho mi kvarcky uz chybely, tak jsem si sehnal Seiko SLT109. Strojek 8F56, cili GMT, ktera se serizuje nezavisle na case po hodinach (ideal!), vecny kalendar (to je teprve parada, nemuset na to sahat), WR 200m, safir. Proste 100% tool, 0% starost.

 

seiko-slt109-map.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...
  • po měsících...

Něco jako Casio (sorry, Honzo, musel jsem :cheers: ) 

No tak sorry, ale Casio nad těmahle všema sračkama vyčnívá o několik světelných let, nehledě na to, že je kolikrát i podstatně úspěšnější i v disciplíně cena / výkon. Ař se budeš zbavovat kvůli low-entry původu tvé digitální měřící sbírky, dej vědět..  :D

Upraveno uživatelem Frostie
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdybych se chtěl něčeho zbavit, ozvu se ti. Ale kdyby, tak to bude spíš tím, že se mi třeba omrzí, než kvůli low-entry třídnímu původu. Jistě sis všiml, že mám ve své sbírce pouze low-entry hodinky a jsem s nimi spokojen, úplně mi to stačí a výš nemířím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdybych se chtěl něčeho zbavit, ozvu se ti. Ale kdyby, tak to bude spíš tím, že se mi třeba omrzí, než kvůli low-entry třídnímu původu. Jistě sis všiml, že mám ve své sbírce pouze low-entry hodinky a jsem s nimi spokojen, úplně mi to stačí a výš nemířím.

JJ, fá též a celkem mne to i baví. Ale ty tvoje Marliny, to jsou jako dost ok!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to máš blbý. Kdybych se někdy těch digitálek zbavoval, tak zrovna Marliny a Seiko A914 bych si nechal.

Ale nezoufej, marlinů je plnej eBay, jenom je problém vychytat poměr cena/stav. Já jsem měl štěstí, no... :)

JJ, jen jsem tě popíchl.  :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když nenosim analog quartz a vytáhnu korunku, zastavěji se a šetřim tak baterii? Myslim jestli tedy pak vydrží baterie o hodně déle?

Nemohu pochopit, co by to mělo mít za smysl při ceně běžné baterie v průměru 20-30 Kč? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...