Přejít na obsah

Existuje něco jako kvalitní quartz?


odjinud

Doporučené příspěvky

Panasonic MT920, což je jeden z obvyklých akumulátorů pro Citizen Eco-drive a Seiko kinetic, stojí kolem 300 Kč, takže žádná závratná částka.

A za těch 300 se dají sehnat kde? Na Ebayi nejlevnější za 520,-, v Altru cca 600...
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kvalitní quartz se tedy určitě dělá, jak strojek, tak pouzdra (třeba Rado). Jenže asi těžko dosáhnou na cenu 100k, za kterou se tady celkem běžně nabízejí mechaniky. Osobně to už považuju za okázalou spotřebu (tedy čím víc to stojí a húř funguje, tím líp)... ale třeba jen závidím.

U Rado jde jen o "kastli". Jinak strojky jsou eta stejný jako u Swatch. Ale mám jedny Swatch irony chrono a ty si zaslouží jen slova chály. Mě dělají jednu až dvě vteřiny od letní/zimní změny času.

Upraveno uživatelem t2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U Rado jde jen o "kastli". Jinak strojky jsou eta stejný jako u Swatch. Ale mám jedny Swatch irony chrono a ty si zaslouží jen slova chály. Mě dělají jednu až dvě vteřiny od letní/zimní změny času.

Tak to je přesnost parádní!
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

A co myslíte o značce Romanson? Nosím je totiž už pár let denně na ruce, celkem spokojený. Ale na skle už mám dost škrábanců... to jsem nečekal vůbec. Dostal jsem je jako darek a  předpokládal že jsou kvalitní. Nejsem velký znalec hodinek ale.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tohle si někde zazazáložkuj a jestli tu na fóru budeš i za rok, přečti si to.

 

A co myslíte o značce Romanson? Nosím je totiž už pár let denně na ruce, celkem spokojený. Ale na skle už mám dost škrábanců... to jsem nečekal vůbec. Dostal jsem je jako darek a  předpokládal že jsou kvalitní. Nejsem velký znalec hodinek ale.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale máš. Dyť to nejsou velké hodinky - myslím tím ty hodinky, co si na tuňáky hrajou, přitom jim schází safír a přebývá dýnko a nožky :clap: Ale že by bylo o co stát (strojek), mi nepřijde. Prostě servisovatelný kvarc. Nic víc, nic míň.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale máš. Dyť to nejsou velké hodinky - myslím tím ty hodinky, co si na tuňáky hrajou, přitom jim schází safír a přebývá dýnko a nožky :clap: Ale že by bylo o co stát (strojek), mi nepřijde. Prostě servisovatelný kvarc. Nic víc, nic míň.

...no, já popelník na ruku nechci. Potřebuji něco do dílny...co nezničím. Mechaniky to být nemůžou, to už jsem zkusil, digi mám a tak budu hledat 7c43 7010.

Upraveno uživatelem Sacíbagr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...