Přejít na obsah

černý quartz hezčí sportovní za 10 max


Doporučené příspěvky

Hale černý = že chceš černý celý pouzdro, ne jen cifr a max lunetu?

Jestli jo, tak na to bych se za tuhle cenu taky vykašlal - kor když jim dáš semtam zabrat. Voloupanej PVD neni nic pěknýho.

Blbost, mám potápky Golana Aqua Pro v PVD asi už 5 let a nešetřím je...nikde se neloupou a PVD je pořád jako nový...tak nevím.

 

takže co třeba tyto

post-13404-0-27198500-1461265153_thumb.jpg

Upraveno uživatelem Gustaf
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Blbost, mám potápky Golana Aqua Pro v PVD asi už 5 let a nešetřím je...nikde se neloupou a PVD je pořád jako nový...tak nevím.

Golana neznám, ale viděl jsem několikrát PVD po pár letech provozu a v zrovna ne pěknym stavu. Naposled chrona Certina DS.

Neřikam, že se to loupe paušálně všude. Na druhou stranu ty mu zaručíš, že se nic nevoloupe, když to hned nazýváš blbostí?!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V pohodě, neni nutné se omlouvat, nejsem z cukru.

 

Třeba jsem měl jen smůlu na kus nebo majitele, taky možnost. Sám jsem PVD dosud neměl, tak dost možná Tvůj příspěvek má lépe vypovídajíci hodnotu, jako reálná zkušenost po několika letech provozu. Peace

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ono je "pouzivani" a "pouzivani" :-)

Hezky je to videt na tech mojich Traserech. PVD uprava v nekterych mistech na lunete dostala co proto a je pomalu pryc. Ovsem zazily pomerne dost specificke "pouzivani". Umim si predstavit, ze spoustě "normalnich" uzivatelu vydrzi PVD uprava roky temer beze zmeny. Respektive bude videt opotrebeni do te miry, do jake by bylo videt na jakemkoliv pouzdre s tim, ze se lisi odstin opotrebeni. Osobne mi to ale neprijde natolik rusive, abych to mel resit. Kuprikladu skrabance na nerezovem pouzdre u mych Deep Blue mne teda vizualne vadi vic.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...