Přejít na obsah

Víkendovky do 50k


Doporučené příspěvky

Přemýšlím nad doplněním sbírky o nějaké víkendovky, o které se nebudu bát, když s nima vyrazím s dětma na prolejzačky, do lesa, do hospody...
Musí se s nima dát plavat (ale potapěč nejsem) a musí prostě něco vydržet. I tak chci mechaniku, quartz mě nebaví. 
Preferuji tah nebo gumu.

U takových hodinek počítám, že utrpí nějaký ten šrám, ale mělo by jim to dodat "charakter" ;)
Nechci Orienty, Steinharty,... Seika bych asi na milost vzal, ale zase tak moc mě nelákají.

Cenový limit je do 50k za hodinky z druhé ruky. Po nových netoužím (ale pokud budou v limitu, tak klidně).

O čem jsem zatím přemýšlel:
Colty nebo jiná B - ty by splnili většinu požadavků, ale vadí mi pro tyhle účely vnější AR. Jednak bych se bál, že to odrbu (a pak je to hnusný), druhak je to furt zaprasený.
Omega SMP (plech) - už jsem měl, byly OK. Luneta byla trochu magnet na škrábance
Tudor BB - na tahu už lehce přes limit
Ward Trident 600 Pro - v pohodě v limitu nové na tahu, keramická luneta. 

Budu rád za vaše nápady.
 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 40
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Díky za tipy.

Ty Doxy i Aquaracery asi věcně splňují vše, co chci , ale tady jiskra nepřeskočí - ani nevím proč.

LHC i LLD do užšího výběru zařadím.
Na ty Wardy jsem nahlodanej dost, jedny už mi prošly rukama, ale při hledání svatého grálu jsem je prodal. Pokud by Ward dal zase nějakou zajímavou akci, tak bych se asi nechal zlomit.

 

No nic... vypracuju seznam vhodných kandidátů, budu studovat, porovnávat a hodnotit... a pak se stejně impulsivně rozhodnu úplně jinak :)

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Quartzky by u mě dlouho nevydržely, já se znám.

 

Asi ještě počkám, až mi všichni zaplatí faktury a pak nejspíš zkusim zase Tudory BB.

 

Měl jsem modré a přišly mi ze všech variant takové nejčistší. Možná bych ale jako víkendovky vzal červené.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...