Přejít na obsah

Poraďte sportovní hodinky pro partnera


Doporučené příspěvky

Dobrý den, prosím, poradíte mi?

 

Chci hodinky pro přítele a VŮBEC se v tom nevyznám :)

 

Chce a) sportovní, B) černé, c) mohou mít barevné detaily, d) musí mít chronometry, e) je fotbalista, f) do 12 tisíc.

 

Ufff....Elegantní bych vybrat dokázala (má jedny Edoxy), ale tohle.....

 

Díky moc všem ochotným rádcům.

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

http://en.uhrenlounge.de/shop/#Hersteller/95/Festina/Serie/689/Sport%20Herrenuhren/Modell/34447/F16628-3.html

 

pardon, asi chronograf, jak je vidět, fakt nevím, která bije....a  určitě ručičkové

 

co říkáte na tyhle? ty se mi líbí

Pokud potřebuje funkční stopky, tak nic bez LCD nemá význam, takže bych byl pro Casia. Dělá se i model solár + rádiem řízené http://www.hodinky.inshop.cz/casio-prw-5100-1.html A Festina no comment (radši).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Použitelnost ručičkovejch stopek na sport je podle mě velmi nízká. To už bych radši koupil normální hodinky bez stopek a ať si stopuje velkejma sportovníma stopkama, který coby trenér stejně určitě má.

to je pravda, to má....

 

tak proč sakryš chce ty sportovní s ručičkama? :))))))))))))))))   festiny teda nebrat? zdají se mi napůl elegantní, napůl sportovní....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jj, na pravidelny pouzivani na treninku mu rucickovy stopky na hodinkach velky stopky nenahradej. Na druhou stranuna obcasny pouziti, kdyz si treba ty velky stopky zapomene, proc ne. Taky bych v teto cene koukal po nejakych tech Seiko solar, pripadne Citizen.

 

Edit: u tech odkazovanejch Festin mi prijde hodne poutovej ten bicolor tah a tlacitka s korunkou. Jednak se to nejspisi velmi brzy okouka a za druhy je velky riziko, ze ta cerna nevydrzi a bude rychle poskrabana.

Upraveno uživatelem Kytkosaurus
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Marně přemýšlím, v čem by Swiss quartz měl být lepší než Japan quartz, když Swiss 1) nemá solár, 2) nemá rádio, 3) srovnatelné modely jsou za dvojnásobek toho, co je Japan. Ale to je jenom taková moje dlouhodobá úvaha (že bych založil vlákno?) :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S Citizenmi chybu neurobis.

Ano, Doxa su kvalitne hodinky. Urcite kvalitnejsie nez spominana Festina.

Zatial mas vo vybere hodiny okolo 44mm, co je uz vacsia vellost. Aký obvod zapastia ma priateľ..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...