Přejít na obsah

Seiko SNZH55K1


Doporučené příspěvky

Ahoj lidi, poraďte mně prosím. Potřebuji na dovču potápky a nechce se mi moc utrácet...bojim se, abych někde pod vodou neškrtnul o kámen nebo o něco a nezničil je. Při brouzdání po netu mi padly do oka tyto Seika. Vypadají relativně univerzálně, kromě obleku snesou vše. Co vy na to? Dá se v této cenové hladině mezi něčím vybírat? Jo a nechtěl bych quartz...předem dík za rady...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Určitě dobrá volba. Navíc, pokud je nikde nerozmlátíš, budou ti dělat parádu i po dovolené. Koukni ještě na variantu s modrým cifrem (SNZH53K1), ten je mořná ještě povedenější než ta černá varianta. Shrnu-li to, asi bych jinde nehledal a vzal rovnou tyto.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chlapi díky moc, vzhledem k tomu, že je chci určitě máchat ve vodě, tak do 3m, určitě mě zajímá vodotěsnost...btw koukal jsem na Maxelem doporučené Orienty Mako a musim říct, že nevypadají vůbec zle....nemá někdo zkušenost s jejich lumi? Díky...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chlapi díky moc, vzhledem k tomu, že je chci určitě máchat ve vodě, tak do 3m, určitě mě zajímá vodotěsnost...btw koukal jsem na Maxelem doporučené Orienty Mako a musim říct, že nevypadají vůbec zle....nemá někdo zkušenost s jejich lumi? Díky...

Lumi je naprosto v pohodě - neni to baterka jako třeba Monstra (ostatně co taky je), ale svíti slušně a dlouho.

(sry za nekvalitní fotku, v tý době jsem to líp neuměl :) )

 

Výhoda taky je, že jim sluší skoro všechno ; ostatně to těm Seikám bude taky. Já měl tah, několik NATO, denim od Zrna, silikon do vody, všechno jim sedlo. Kua, si je snad budu muset koupit znova!

post-37766-0-50166400-1457989671_thumb.jpeg

Upraveno uživatelem Maxel
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tj, to jsou argumenty, že vydržela i Casia..... ty Seiko jsou pěkný hodinky, nejsou to ale potápky, těch 100 m je doporučení pro bazén, ne pro mořskou vodu, pokud je chceš mít třeba na jednu sezónu, proč ne, ale je jich škoda: do moře bych koupil nějaký SKX, Monstra či Mako ... nebo třeba Casia za pár stovek, když Ti odejdou ty, tak moc líto Ti to nebude.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když už chceš za každou cenu automaty (tedy ne quartz), tak s WR200, šroubovací korunkou a - oproti tebou uvedeným Seikám - s možností manuálního nátahu jsou třeba Citizen NY2300-09G http://www.skywatches.com.sg/reviews/citizen-automatic-mens-scuba-divers-watch-ny2300-09g.htm

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dekuji vsem za rady a vypada to na modre Orienty...

Dobrá volba, věřím nebudeš zklamán. Jestli jsi rozhodnut, osobně bych hodil poptáku do Nákupní sekce. Třeba Ti je pustí někdo za rozumný peníz v NOS stavu a nebudeš tak muset řešit nákup ze zahraničí.

Upraveno uživatelem Maxel
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...