Přejít na obsah

www.longislandwatch.com


radek77cz

Doporučené příspěvky

  • Po roku...
  • po měsících...

Jelikož je tady relativně málo recenzi vzhledem k tomu jak je to dobrý e-shop, přidám vlastní zkušenost:


Jsou vstřícní a odpovídají rychle. Odeslání a dodání APC Postal Logistics však trvalo poměrně dlouho. Zboží zasílají z USA, takže nezapomeňte jako já na cla, jinak zaplatíte DPH a poplatky České pošty.


Objednáno: 27.01

Odesláno:   01.02
V ČR:          22.02

Na ruce:      25.02

Obchod je poměrně známý a provozovatel Marc Frankel má i vlastní Youtube kanál s 50 tis. odběrateli.
 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Přihodím jednu čerstvou recenzi. Hledali jsme s bráchou Orient Defender pro něj (brzy do chlubícího vlákna hodím fotky). Na Creationwatches byly vyprodané a ani po emailovém dotazu nevěděli, kdy budou. Tak jsme hledali jinde a po doporučení zde a na Youtube kanálu Urban Gentry jsme objednali na Longinslandwatch. Orienty navíc byly levnější než na Creationwatches i díky slevě 5% za přihlášení k newsletteru.

 

Postup: 22.10. objednáno a zaplaceno, 24.10. odesláno, 27.10. doručeno do Shipito skladu. Pošta zdarma po USA. Nabízeli i rovnou poslání do ČR za cca 16,5 USD. Shipito bylo za cca 12 USD a prošlo bez cla a DPH (napsal jsem do objednávky ať nepřikládají fakturu).

 

Takže za mě rozhodně doporučuji.

Upraveno uživatelem 8ballcz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...