Přejít na obsah

TUDOR 2016 komplet novinky


Jarett

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 353
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

  • po 2 týdnech...

Mne se ty 36mm libi, zvlast v tom kontextu, ze 36mm Explorer se uz da sehnat jen second hand. Jen jak tak koukam na fotky, tak mi prijde, ze ta luneta je zbytecne tlusta, nezda se vam?

Co me prijemne potesilo je cena. $2850 za nove "Explorery" mi prijde jako fer nabidka a posouva se to pro me do urovne dostupnych dream hodinek. Jasne, nema to inhouse, ale to by byla cena zase uplne nekde jinde. Nevite, kdy budou v obchodech na okouknuti? Nekde jsem tu cetl, ze az na podzim. To doufam, ze ne.

 

Zdá. Je tlustá. Přesně to samé mi vadí na mkII Vantage. 36 expy mají hezčí a decentnější pouzdro. Ručíčky jsou taky moc velký a macatý, s velikostí indexu to taky lehce přepálili a korunka to dorazila.

Mysleli to dobře, ale ty lidi, co to tam bastlí, prostě nemají moc cit.. (prostě to tam plácli z BB a moc se s tím nemazali)

 

edit: a škoda, že to nemá provrtaný nožičky. 

Upraveno uživatelem dwg
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ať si Bechyně ten svůj kurs 28,27 Kč/EUR strčí do .....  Oficiální cena na kůži je 2370 EUR. Nemluvě o aktuálním přepočtu z dolarové ceny 2525 USD, která vychází na 60000 Kč. Stokrát dám radši vydělat italským překupníkům, než jim.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ať si Bechyně ten svůj kurs 28,27 Kč/EUR strčí do .....  Oficiální cena na kůži je 2370 EUR. Nemluvě o aktuálním přepočtu z dolarové ceny 2525 USD, která vychází na 60000 Kč. Stokrát dám radši vydělat italským překupníkům, než jim.

Tak mně ten přepočet zase tak ustřelenej nepřijde, pokud je teda ofiko cena 2370EUR. Nemůžeš přeci čekat, že ti je daj za US cenu. Ale myslím, že zrovna na Tudory by se nějaká slevička dala ukecat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...