Přejít na obsah

Bulova CURV


sharz

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 40
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

I když pod tím prohnutým zadním sklem a plechem tipuju malej plochej modul, jsou zahnutá ručičková chrona přinejmenším o zajímavá designová inovace...

Mimochodem, netušíte někdo proč Bulova na svých novodobých hodinkách tak zoufale šetří s luminiscencí a safírem?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
  • po měsících...
  • po měsíci...
  • po měsíci...
  • Po roku...
  • po měsíci...

 

Zahnuté Bulova Curv máme na prodejně, tak jestli jste ještě neviděli, přijďte je k nám omrknout.

Dobrý den. Jeden dotaz. U medelu 98A162 uvádíte, že je pouzdro ocelové. Mám však pocit, že je titanové. Můžete to prověřit? Diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobrý den. Jeden dotaz. U medelu 98A162 uvádíte, že je pouzdro ocelové. Mám však pocit, že je titanové. Můžete to prověřit? Diky

Dobrý den, děkujeme za podnětný dotaz. Pouzdro u modelu Bulova 98A162 by mělo být kombinací titanu a oceli, momentálně se snažíme ověřit, v jakém poměru/ na jaké části jsou jednotlivé materiály použity. Jakmile budeme mít více informací, určitě je sem doplníme.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zajímavej detail je absence centrální vteřinovky chron - running seconds u 6 plní obě funkce. Škoda, že jsou chronofunkce dost blbě čitelný.

 

Já si říkal, jestli z legrace přece jen nezkusit, ale ne. Uznávam, že je to "něco jinýho". Když teď divně prohýbat sklo může i AP, tak proč ne Bulova.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...