Přejít na obsah

Rolex Explorer II alias Polárky


patprom

Doporučené příspěvky

Znáte to, tak dlouho jsem po nich bažil, až jsem si je pořídil.

Nechci nudit dlouhými proslovy, a tak se omezím jen na zvolání: "Jsou překrásné!"

Dnes jsem je vzal s sebou na chalupu a pokoušel se fotit na přímém slunci. Venku byly i zbytky sněhu, tak jsem toho využil, trochu do něj Polárky ponořil a cvakal. Vodotěsné jsou, tak co :-)

58f4c164f204e767e077215d7258758c.jpg41da49df0c45e371939a00a96420e223.jpgb8f7e10b9579cd81d795cc3c6490330a.jpgc78f3da97ea883d64b6b6158ad82a8bc.jpg9702c16d56600e02b7595532fecff3bc.jpg52e3a801284ca2a59ffdcca478ebeaea.jpg

Upraveno uživatelem patprom
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tož gratulujem ku krasnym polaaarkam:-) fotky parada, radost pozerat na tak krasne Rolby;-) seamaster uz fuc?

Dík, jsou to jen rychlocvaky iphonem :-)

Kolem Seamaster krouží hejno zájemců, uvidíme, třeba si to ještě rozmyslím a zůstanou u mě

Upraveno uživatelem patprom
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsou dokonale, krasne, proste bozi!! Snad se take na mne stesti jednou usmeje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Celkovo tohtorocne mi pridu povetsinou presne take ako si napisal, som zvedavy este na zive fotky tych Tudorov BB, tie su tiez nadherne, co si uz nekupil Hulk ale vybral si si polarky?

Žabáky za rozumnou cenu nejsou na dohled, klidně si počkám jako v případě těchto a BLNR. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ku... som zabudol este aj BLNR mas:-D pekne si to pokupis a ked pride spravny cas, vsetko prec a PP na ruku ako spravny dochodca:-) mohol by si to pofotit pokope, bude to urcite nadherna podivana:-)

Jasne, cvaknu je vsechny hezky pohromade, az si je nekdy vyzvednu z sejfu. Ted je nenosim, setrim si je na letni mesice :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsem taky za tah, je to top.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...