Přejít na obsah

Classic Cosmonauts Chronograph NEW 2016


libor2002

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 69
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Rozložení cifru 7750 se neokouká. Na druhou stranu je otázka, kolik budou stát a co nabízí oproti 100x hezčím např. Tudor Big Block. Nevidím žádnou invenci.

 

Příjde mi, že ve Fortisu se někdo pomátl a dělá pseudo-pilotky z původně závodních hodinek.

 

 

Jako, ze se Fortis u techto pilotek  "inspiroval" zavodnima Tudorkama? To asi ne vid? To by byl totiz nesmysl... inspirace bude ve vlastnich radach - Cosmonauts (ref. 602.10.142) nebo Stratoliner

 

Upraveno uživatelem libor2002
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

FYI, plnotučnou kosmonautskou sadu s lehce jetým keramickým nástřikem (přiznám se že ten jediný mě od nich odrazuje) tuhle Harry dodnes marně(?) inzeruje za 28k, foto z inzerátu...

DAIII10.jpg

 

Bavit se o pultové ceně nových (nebo spíš NOS?) snad ani nemá smysl, to už fakt radši počkat na "dospělou" verzi 2016...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jako, ze se Fortis u techto pilotek "inspiroval" zavodnima Tudorkama? To asi ne vid? To by byl totiz nesmysl... inspirace bude ve vlastnich radach - Cosmonauts (ref. 602.10.142) nebo Stratoliner

 

Tvarem pouzdra se určitě inspiroval - je stejné. Rozložení 7750 nezměníš takže to je taky stejné a stylově to má blíž k Tudorkám než ke Cosmonautům. Ještě jednu generaci a budou kopírovat jak fík. Já tam nevidím žadnou invenci. Pak podle toho vypadá ten resale, něco jako je tu v inzerci: nákup 250K, prodej 70K a ještě je nikdo nechce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdyby se u Fortisu vytáhli a např. po vzoru Hamiltonu a MIDO z Ety vymáčkli rezervu 60-80 hodin, neměl bych problém tu konfekci zkousnout ani "za cenu čutorek". Plastické pseudo-flieger ciferníky mi k nim překvapivě seknou - a minimálně díky nim bych si je za "opisování" čehokoliv označit netroufal.

No nic, třeba se hoši časem pochlapí a na Baselworld 2020 přihodí verzi s tachymetrem přesunutým na prázdný "rehaut", otočnou lunetou s klasickým dělením, poladěným strojkem... a jejich švýcarská cenovka mezitím dosáhne dnešní výše základních rolád  -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jestli to bude, jako doposud, tak cena u nás bude opět nesmyslná, pokud vím, tak dávají z ceny kolem 10% dolů, ale víc nic. Takže ty daleko lepší ceny, budou asi zase na kouscích ze států.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
  • po měsících...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...