Jump to content

Oris Divers Sixty-Five 42mm

HondzaX
 Share

Recommended Posts

• Replies 57
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Šel jsem dneska kolem Koscomu, tak jsem si tam zblízka prohlídnul ten riveted retro kovový náramek na menší Sixty-Five, že bych si ho třeba objednal. Už u gumy tropic mě trápilo zůžení u spony na 16 mm. To asi bylo na Oris málo retro, takže u kovovýho náramku použili nejspíš dámskou sponu a dostali se na šířku 14 mm. Vypadá to hodně divně. Ani jsem se neptal na cenu.

Šel jsem dneska kolem Koscomu, tak jsem si tam zblízka prohlídnul ten riveted retro kovový náramek na menší Sixty-Five, že bych si ho třeba objednal. Už u gumy tropic mě trápilo zůžení u spony na 16 mm. To asi bylo na Oris málo retro, takže u kovovýho náramku použili nejspíš dámskou sponu a dostali se na šířku 14 mm. Vypadá to hodně divně. Ani jsem se neptal na cenu.

Takže zůstanu u originálního tropicu... škoda

• 5 months later...
  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Videl som tento tyzden jednemu chalanovi na ruke tie modre (vyzerali cierne, ale mali indexy bez cisel, tak asi museli byt modre). Co ma prekvapilo je, ked to teraz citam, ze by mali byt 42mm. Praveze som si vtedy hovoril, aka dobra velkost, vobec neposobili velke.