Přejít na obsah

Atelier Jeronimo


Jeronimo

Doporučené příspěvky

Ja uz ty tvoje posty ani nekomentuju, aby to nevypadalo, ze jsme se domluvili, Jarku

Parada jako vzdy!

Díky Ondro :)

 

... prý vohnusalý ,dobrýýý :)

 

Jinak sqělá prácička,jako vždy a furt -yes :smile_anim: .

 

Nahodou to ma logiku... pod pojmem dojebany si taky predstavuju jiny stav nez co je na fotce. Pojmenovani stavu "vohnusalý" by mohl zlidovet. A Jarda je odvohnusuje  :lol2: 

Díky. Na těch hodinkách v podstatě nejsou žádné hluboké rány, možná kromě spony. Mají spíš miliardy povrchových stop od častého nošení. Hodinky v takovém stavu se mi dělají většinou dobře a výsledek má velký efekt. Takže z vohnusalek se možná stanou voňafky. :D

Upraveno uživatelem Jeronimo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Česky,  ale dobře.

Je to sranda.  Jestli to zlidový jako výrok " Nic co by nešlo rozleštit"  tak to bude pecka.

Vohnusalý je dost dobrý.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:frusty:  promin, jsem myslel, ze jsem ve vlakne humor  :lol2:

 

jinak samozrejme tleskam a lituju, ze ti nemam co poslat, jedine ze by Seika SKX09tky? Njesou na tom az tak spatne, ale tvoje pece by jim urcite prospela

V pohodě.. SKX se dobře dělají, ale zase na druhou stranu bych nerad aby všechny hodinky na Chronomagu byly přeleštěné. Pokud tě to vyloženě neštve, tak se na to vyprdni. 

 

Česky,  ale dobře.

Je to sranda.  Jestli to zlidový jako výrok " Nic co by nešlo rozleštit"  tak to bude pecka.

Vohnusalý je dost dobrý.

S termínem Vohnusalý hodinky jsem nepřišel já, ale uplně někdo jiný. Viz. printscreen ze SZ. Nemám k tomu povolení tak z pochopitelných důvodů musím skrýt identitu.

post-17158-0-26418200-1476549917_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

K samotným hodinkám napíšu asi tolik. Kromě lunety, vložky, ochrany vložky a vnitřních čtvercových dílků tahu jsou komplet z titanu. Řekl bych, že s titanem se mi dělá kapánek lépe. Odpustí mi víc než ocel. 

Prekérka byla sundávání lunety, což se nepodařilo tak jsem musel kapánek improvizovat. No a leštění fazetek vnitřních dílků tahu byl dobrý oser, ale jaksi se to podařilo. Na samotné sponě jsem si popustil uzdu fantazii a udělal jsem jí leštěné hrany, které byly původně matné. Majiteli by to nemělo vadit. :)

 

Foto při.. 

post-17158-0-45489400-1476550655_thumb.jpg

post-17158-0-31185000-1476550659_thumb.jpg

post-17158-0-77376100-1476550662_thumb.jpg

post-17158-0-20444000-1476550666_thumb.jpg

post-17158-0-11303600-1476550670_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...