Přejít na obsah

Atelier Jeronimo


Jeronimo

Doporučené příspěvky

Ještě jednou díky a jak jsem slíbil, tak po skoro měsíci budeme pokračovat na téma Seiko MM, které někdo přeleštil cape codem hlava nehlava. Myslel jsem, že o to méně budu mít práce, ale stejně jsem samotný lesk musel vyladit ještě jednou. Brus bude o něco jemnější než originál. Brus spodní strany jsem vzal jen jednou a lehce. 

Jak by řekl můj syn.....hustéééé :)

A další level je už jenom GS...

Upraveno uživatelem xbraj19
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

.... já vím, já to vím.

Slýcháváš to často,  ale  v tvým případě je to už umělecká činnost.  Některý tvoje brusy maj vetší koule než originál.

Já byl rád, že se mi podařil obnovit brus na nožkách od pouzdra.  Poučen už další experimenty dělat nebudu.

Leštění je relativně hračka,  ale ty broušený plochy a aby byly ostré.  Hmm.  Filigránská prácička.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky všem kluci. :) Dnes jsem v práci šéfovi oznámil buď půjdu já a nebo kolega se kterým odmítám spolupracovat, tak se nám možná blyští na lepší časy :D

 

krasa, zacinam sa tesit na moje 5ky :notworthy:

Brzy.... :)

normalne rozmyslam ze ti poslem manzelku... :clap:

Aha, tak takovou nabídku jsem ještě nedostal. Samozřejmě jako vždy musíš dopředu poslat foto, abych věděl naco se nachystat. :D

 

Krásné Jardo,

tak kdy přijdou na "přetřes" Seamastery :rolleyes: ????

Uff.... brzy. :)

 

Jen si všimněte, kolik uteklo času od poslední akce. Skoro měsíc. Opravdu není v mých silách dělat více než jeden, dva kousky měsíčně. Na tyto poslední dva jsem si vzal loňskou dovolenou. Možná se to časem zlepší. :)

Upraveno uživatelem Jeronimo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...