Přejít na obsah

Atelier Jeronimo


Jeronimo

Doporučené příspěvky

Foto po...

 

Brousilo se: Horní plochy nožek a boční plochy, tah, spona jen velmi lehce

Leštily se: Na pouzdře všechny leštěné hrany, vč. spodních fazetek. Dýnko jen velmi lehce, tralčítka, korunka. 

Nedělalo se nic na lunetě a skle, to je dle mého názoru na výměnu. 

Slušná prácička! :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já už to psal. Fakt parádní práce.Doufám že v budoucnu  budu moct využít také tvých služeb.Mám v pácu pár starších holinek.Omlouvám se za překlep.Chtěl jsem napsat pár mladších holinek.

Jasné... :)

 

krasna práce:-))

:notworthy:

 

Lesknú sa ako psie...(kovové zrkadlo)

Ano, asi tak. :)

 

Dnes tu mám jednu klasiku.... 

post-17158-0-01575300-1521301120_thumb.jpg

post-17158-0-20940800-1521301126_thumb.jpg

post-17158-0-08580000-1521301132_thumb.jpg

post-17158-0-50609300-1521301140_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Každopádně ale dech beroucí "šmrdlačka". Dostal jsem se do tohoto vlákna až teď, projel jsem ho jedním vrzem a s otevřenou hubou. A jak už tu někdo kdysi trefně poznamenal, je fajn vidět, že někteří lidé stále dokáží dělat poctivé řemeslo, a to dokonce aniž by v něm byli vyučeni. Klobouk dolů, pane. Ani ve snu by mne nenapadlo, že takhle dobitým hodinkám/tahům lze doslova a do písmene vdechnout nový život.

 

Jinými slovy, díky tomuhle svému vláknu tu máš dalšího fanouška a zároveň potenciálního zákazníka. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Velmi casto navstevujem toto vlakno a cakam co dalsie sa ti dostane pod ruky a musim povedat ze aom vzdy prekvapny vyslednym efektom. Mozno by bolo fajn aj dake kratke video spravit. Nie ako navod ale vidiet tvoje ruky pri praci.

Mna by to potesilo.

 

A ako vzdy skvela praca. Tvoji zakaznici musia mat velku radost ked sa im ich staronove kusky opat vratia na zapestie.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Každopádně ale dech beroucí "šmrdlačka". Dostal jsem se do tohoto vlákna až teď, projel jsem ho jedním vrzem a s otevřenou hubou. A jak už tu někdo kdysi trefně poznamenal, je fajn vidět, že někteří lidé stále dokáží dělat poctivé řemeslo, a to dokonce aniž by v něm byli vyučeni. Klobouk dolů, pane. Ani ve snu by mne nenapadlo, že takhle dobitým hodinkám/tahům lze doslova a do písmene vdechnout nový život.

 

Jinými slovy, díky tomuhle svému vláknu tu máš dalšího fanouška a zároveň potenciálního zákazníka. ;)

Díky. :)

 

Velmi casto navstevujem toto vlakno a cakam co dalsie sa ti dostane pod ruky a musim povedat ze aom vzdy prekvapny vyslednym efektom. Mozno by bolo fajn aj dake kratke video spravit. Nie ako navod ale vidiet tvoje ruky pri praci.

Mna by to potesilo.

A ako vzdy skvela praca. Tvoji zakaznici musia mat velku radost ked sa im ich staronove kusky opat vratia na zapestie.

Díky. 

 

Patnáct minut domlouvání a byl tam.... 

post-17158-0-37252400-1523087049_thumb.jpg

post-17158-0-60052700-1523087057_thumb.jpg

post-17158-0-30295000-1523087066_thumb.jpg

post-17158-0-49941700-1523087074_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...