Přejít na obsah

Atelier Jeronimo


Jeronimo

Doporučené příspěvky

JMK: Tak jedna věc je nebát se hodinky nosit, k čemuž jsou určeny, druhá pak starat se o ně. A ty dvě věci je zapotřebí od sebe oddělit. Klidně hodinkám dávám čočku - ostatně, stačí se podívat na fotky mých limitovaných Monster, které jsem kdysi koupil bez poskvrnky. Ale abych je nechal dojít do takového stavu, v jakém jsem tady viděl ty zmiňované, to bych musel být fakt mega prase. Jinými slovy, něco jiného jsou jizvy z užívání a něco úplně jiného všudypřítomný bordel z neošetřování.

 

Nicméně ono se stačí podívat na auta kolem sebe, aby člověk viděl, že spousta lidí to má hozeno tak, že jen užívá a nestará se. Já to naštěstí pro mě - a naneštěstí pro výrobce - neumím...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To mne jen tak napadlo když jsem procházel vlákno. Osobně bych takový zaprasený hodinky taky nesnesl. SARB021 jsem taky měl a to asi 8 let ale tak zasviněné snad nikdy nebyli. Občas vezmu starej zubní kartáček od dětí (jsou měkoučký) trochu mýdla a hodinky vyčistím. Sundám tah když je třeba. A než si hodinky beru ráno na ruku otřu je většinou od otisků jemným hadříkem co je na poličce. Myslím že to tu tak bude dělat většina pacientů:-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na to nejhorší nošení mám určené Seika 7002 pepsi. Dnes když s nimi škrtnu někde o zárubně dveří nebo zábradlí, tak už se ani nepodívám co na nich přibylo. Je mi to jedno a žijí ten život prostě se mnou. Nikdy je neprodám. :) Jednou za tři měsíce vezmu kartáček na zuby, tekuté mýdlo nebo saponát na nádobí a vydrhnu je. 

post-17158-0-07179400-1551600929_thumb.jpg

post-17158-0-40582600-1551600934_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Ahoj Všichni, 

 

předně děkuji za zájem těm, na které se s leštěním a broušením nedostalo a ještě jednou se omlouvám ostatním, kterým jsem musel zrušit termín. 

 

Situaci chci změnit od příštího roku a budu se koníčku věnovat na full time jako profík. 

 

Díky 

J. 

 

.............

Jelikož jsem se koníčku nějakou dobu z časových důvodů prakticky nevěnoval, bylo potřeba se trochu rozbruslit. :) Jednalo se o tah Orisek a přeleštění hran nožek pouzdra.

 

Foto před: 

post-17158-0-29525700-1569135170_thumb.jpg

post-17158-0-82870500-1569135176_thumb.jpg

post-17158-0-66536600-1569135187_thumb.jpg

post-17158-0-50058900-1569135197_thumb.jpg

post-17158-0-17361200-1569135207_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj Všichni, 

 

předně děkuji za zájem těm, na které se s leštěním a broušením nedostalo a ještě jednou se omlouvám ostatním, kterým jsem musel zrušit termín. 

 

Situaci chci změnit od příštího roku a budu se koníčku věnovat na full time jako profík. 

 

Díky 

J. 

 

.............

Jelikož jsem se koníčku nějakou dobu z časových důvodů prakticky nevěnoval, bylo potřeba se trochu rozbruslit. :) Jednalo se o tah Orisek a přeleštění hran nožek pouzdra.

 

Foto před: 

Tak to je zpráva roku :-) není nad to živit se koníčkem

Ty fotky mluví za sebe ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to je zpráva roku :-) není nad to živit se koníčkem

Ty fotky mluví za sebe ;-)

 

Krásná práce, tak ať se daří i v profi třídě a neopouští Tě nadšení :)

 

Díky. :)

 

Nadherna praca tie Yachty!!! Co ma zaraza je fakt, ze uz po roku od prveho prelestenia ten roladovsky tah vyzeral poriadne zniceny!! Cim to je? Boli hodinky nosene denne ako tzv. "otloukanky"?

 

Díky. Majitel hodinek je nosí celkem opatrně. Dokonce má na dýnku ještě folii. Je to z větší míry dáno opravdu denním nošením. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

.......

 

Situaci chci změnit od příštího roku a budu se koníčku věnovat na full time jako profík.

 

Díky

 

Dobra zprava pro zdejsi osazenstvo :) Tvoje cesta je inspirujici (mysleno obecne - hodinarske ambice nemam).

Ted uz si s klidne muzu koupit ten tah na Laureato :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...