Přejít na obsah

Atelier Jeronimo


Jeronimo

Doporučené příspěvky

před 15 hodinami, Jeronimo napsal:

:) Děkuji.

-------------------------------------------

Hodinky které jsem vždycky chtěl a nikdy nemohl nosit, protože jsou mi opravdu velké. Měl jsem to potěšení takovým dopřát alespoň wellness all inclusive v podobě servisu a téměř kompletního přeleštění a přebroušení. Leštění a broušení se týkalo prakticky všeho vyjma lunety a ochranného okruží skla. Na lunetě jsem udělal pouze leštěné segmenty. Sponu na tahu jsem moc nestrašil, protože už ji někdo v minulosti dělal. Leštěné plochy byly standard až na plochu nad korunkou, kde bylo několik desítek solidních ďolíků, domnívám se od spony bezpečnostního pásu auta, jinak si takové poškození neumím vysvětlit. Nakonec oprava brusu nožek po oblíbených houbičkách na nádobí. 

Foto před:

 

IMG_9514_result.JPG

IMG_9515_result.JPG

IMG_9516_result.JPG

IMG_9517_result.JPG

IMG_9518_result.JPG

IMG_9519_result.JPG

IMG_9520_result.JPG

IMG_9545_result.JPG

IMG_9548_result.JPG

Dolíky na pouzdru byly prý od jednoho z předchozích majitelů, který vedle hodinek nosil náramek s kotvičkou, která do pouzdra narážela.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Zdravím všechny příznivce, ale zároveň i ortodoxní odpůrce umělé patiny. 1f603.png:D Co bylo dnes vlastně potřeba: Odstranit kyklopa (lupu datumového okna), který měl jít sundat za pomocí tepelné energie což se nepodařilo a musela přijít na řadu hrubá síla. Dále patinace hliníko bronzového pouzdra. Ze surového stavu ještě patinu na exponovaných místech vyšisovat tak, aby byl vytvořen efekt nošených hodinek a celkově lepšího kontrastu. 

Edit: Tak pořadí fotek je přesně naopak, proč mi to Chronomag dělá, nevím.

IMG_0010_result.JPG

107749865_306122923904494_5848489712121635088_n_result.jpg

IMG_0006_result.JPG

IMG_0005_result.JPG

IMG_0001_result.JPG

IMG_9999_result.JPG

IMG_9998_result.JPG

IMG_9994_result.JPG

Upraveno uživatelem Jeronimo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...