Přejít na obsah

Atelier Jeronimo


Jeronimo

Doporučené příspěvky

před 33 minutami, Murphy97 napsal:

Parada. Takze na hesalitovy moony uz nebudeme muset kupovat novy "skla"?
🙂

Jses borec!

Hesalit nebyl nikdy problém. Je jedno jestli jsou to Moony, Prim sport 2, nebo pravé přední světlo od Fábie. :D Problém byl v mém případě minerál. Další level bude safír. 

před 12 minutami, Harwey napsal:

Tie zazili aspon tretiu svetovu...:)

Jo, vypadají tak. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobrá práce s minerálem. Safír, nevim, ale kdo ho dokáže dodrbat by neměl nosit hodinky. Ten můj už dostal tolik do těla, že se divim, že nepraskl. A nemá ani jizvičku. Takže, mám rád hesalit, pro jeho cenu a údržbu a safír. Minerál nesnášim a japonců se bojim:) to je tak fifty fifty.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 23 minutami, Daemonultimate napsal:

Dobrá práce s minerálem. Safír, nevim, ale kdo ho dokáže dodrbat by neměl nosit hodinky. Ten můj už dostal tolik do těla, že se divim, že nepraskl. A nemá ani jizvičku. Takže, mám rád hesalit, pro jeho cenu a údržbu a safír. Minerál nesnášim a japonců se bojim:) to je tak fifty fifty.

Dík..

Mám to podobně. Osobně dávám přednost plastu. Většinou to hodinkám dává vintage look. I když na ana/digi Béčka pravda se moc nehodí. :D Navíc většinu problémů dokáže odpružit. Občasnou údržbu zvládne každý průměrně inteligentní a zručný běloch.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je mi ctí napsat recenzi i tady 🙂.
Mám tady pro Vás krátký příběh, který se opravdu stal.
Pořídil jsem si z druhé ruky Longinges Hydroconquest z roku 2015. Za tu dobu ještě neměli servis a tak jsem po mnoho doporučeních oslovil Jeronima, zda se toho neujme.
Štěstí mi přálo, protože byli téměř před stop stavem přijímání hodinek do servisu, který následně druhý den po domluvě vyhlásil a pověsil na své stránky.
S cenou za servis jsem po zjištění ceny u AD počítal podobnou, ale o trošku nižší cenu. Jeronimo mě překvapil podruhé a to hodně pěknou cenou za servis. V tu chvíli jsem věděl, že jsem udělal dobře.
Vše probíhalo v pořádku, Jeronimo mě o všem co na nich udělal, informoval, včetně foto a video dokumentace.
Hodinky se mi vrátily ze servisu a já byl opět šťastný, že jsou u mě a na další servis je pošlu za 5-6 let.
To bych ale nebyl já, kdyby se mi něco nestalo.
Několik dní na to, co se mi vrátily ze servisu, si v koupelně chci udělat koupelofku a hodinky předtím nasazuji na NATO. Ve chvíli kdy si je chci zapnout, se to stane……..jakoby se zastavil čas, srdce přestalo bít….hodinky spadly na kachle v koupelně.
Zhruba po 2 sekundách kdy jsem je rychle ze země zvedl, zjišťuji že jsou v pohodě a říkám si, že si je raději dám na tah, protože mi hodinky při zapínání na tahu nikdy nespadly.
Při nasazování tahu zjišťuju, že je to v prdeli…….koncovka na dolní straně pouzdra nejde nasadit.
Oblil mě pot, zástava srdce proběhla podruhé…..
Rozdýchávám to, dávám zpátky na NATO a uvažuju, kolik stojí nové pouzdro…..
Píšu svému princi na bílém koni, který mě určitě zachrání (čti Jeronimovi), vymýšlíme během chvilky možné verze, co se mohlo stát, jestli se nožka ohnula, jestli není jen odřená a proto nejde koncovka nasadit…..po pár minutách máme jasno, bude to chtít líznout bruskou a bude to zase OK (nic co by nešlo rozleštit 😃).
Po několika dnech mi dává Jeronimo dobrou zprávu, nožka líznutá, znovu jde nasazovat koncovka a já jsem šťastný a vím, že takto neopatrný jsem byl doufám naposled.
Takže, všem, kteří ještě neví, komu svěřit své hodinky na servis, zde je moje odpověď: JERONIMO!!!
Děkuji moc za pomoc a děkuji všem, kteří si udělali tu minutu čas a přečetli až sem 🙂
PS: když začíná být venku zima, přehazujete na řemen?

image0.thumb.jpeg.e5c8b226cacc77754cef5367ad8cde8e.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Tentokrát trochu odbočím. Líbí se mi tvá inzerce v místním prodeji. Popis technického stavu a přesnosti zdokumentované přímo na měřáku. To je paráda pro každého kupujícího. Jestli mě něco dokáže dožrat, tak je to věta ,,přesnost nesledována". Přitom právě přesnost a délka rezervy jsou podstatné faktory. Tady je vidět, že nic neskrýváš a to mě baví.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
V 2. 10. 2021 v 18:46, Daemonultimate napsal:

Tentokrát trochu odbočím. Líbí se mi tvá inzerce v místním prodeji. Popis technického stavu a přesnosti zdokumentované přímo na měřáku. To je paráda pro každého kupujícího. Jestli mě něco dokáže dožrat, tak je to věta ,,přesnost nesledována". Přitom právě přesnost a délka rezervy jsou podstatné faktory. Tady je vidět, že nic neskrýváš a to mě baví.

Díky. Jméno mám jen jedno a chvíli trvalo než jsem ho vydupal z ničeho. Někoho natáhnout nebo vědomě prodávat šméčko by bylo asi velmi krátkozraké. Pokud už při inzerování mají hodinky nějaký neduh, tak na něho upozorním, pokud si nejsem jistý, tak vybízím zkušenější aby se vyjádřili a klidně do inzerce nějaké moudro přihodili. Jsou tady borci, kteří mají nabušenou teorii, nabroušené oko a v rukou měli násobně víc hodinek než já. Když už se něco přihodí, tak se k tomu postavím čelem. Bohužel se kazí i nové věci v záruce natož třeba padesát let staré hodinky. Jinak na slohovky jsem nikdy nebyl a už na základce jsem odevzdával čistý papír se slovy: Piš pět. Proto nechávám za sebe raději mluvit fotky. Bohužel z nedostatku času a taky lajdáctví se občas uchyluji k systému Ctrl + C, Ctrl + V a pak to taky někdy vypadá. :D Aktuálně mám v inzerci dokonce nějaké Breitlingeny.

A ano. Jakou malou přidanou hodnotou je třeba tlakovka ve vlastní režii nebo foto z komparátoru. Těch deset minut navíc už mě nezabije. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...