Jump to content

Atelier Jeronimo

Recommended Posts

• Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Diamantovou pastu jsem nezkoušel. I tenhle obyčejný minerál byl slušný tělocvik. Když jsem to zkoušel na mašince tak se sklo hodně zahřívalo a hrozilo prasknutí. Když začnu chladit, tak všechno brusiv

A po zákroku: 

Ja uz ty tvoje posty ani nekomentuju, aby to nevypadalo, ze jsme se domluvili, Jarku Parada jako vzdy!

Díky kluci. 

před 8 minutami, madmaxx napsal:

možná lepší jak nový..

Tady se pozastavím, protože některé hodinky/pouzdra můžou být opravdu problematické a mají už od výroby své nedokonalosti. Jak nepravidelnost, nesouměrnost tvaru, tak napojení hran, ukončení brusu a začátek lesku, ap. Nebudu šířit paniku a jmenovat něco konkrétního, s majitelem hodinek toto stejně neřeším a poperu se s tím sám. 

Těchto hodinek nebo značky se toto rozhodně netýká. :) 

To kulervoucí masakr ! I když se mě ty rolády netýkají, tak mně zvedly náladu. Jsi tu robotu normálně povýšil na umění.

S plechovou koncovkou taky svádím boje. U pětek mám pořešeno. SNZG13 na tahu (ale transplantát  Edifiče) a patnáctky na silikonu ;o). 

omlouvámse za plevelení nádherného ateliéru

Edited by Datel

Díky pánové. :)

--------------------------------------------

Teď zase trochu z jiného soudku. Komplet stavba Samuraj Zimbe. Docela příjemná záležitost. 

IMG_8147_result.JPG

IMG_8148_result.JPG

IMG_8145_result.JPG

Edited by Jeronimo
V 30. 5. 2020 v 13:24, Jeronimo napsal:

Díky pánové. :)

--------------------------------------------

Teď zase trochu z jiného soudku. Komplet stavba Samuraj Zimbe. Docela příjemná záležitost. 

pekné a konečne viem kam s mod na seiko;):thumbsup_anim:

Sorry za hlupu otazku Jeronimo, ale tie Zimbe cifre sa daju objednat ako original diely? Nechcem samozrejme informaciu odkial konkretne objednavas, to beriem ako tvoje know-how. Myslim to principialne, ci je to oficialnym kanalom vobec zohnatelne.

Inak modding luxusny..

Edited by junior300