Přejít na obsah

Kytary a kytaristé


Fade

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 1tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

2014, chtel jsem neco starsiho, ke vsemu tohle ma krk ala 59s a toho jsem se obaval, ale kdyz jsem to vzal do ruky, za vterinu bylo rozhodnuto.

Jak se posledni roky ucim ty akordy na fender kytarach, Tokai je to neco jineho a to z casu na cas doma vezmu do ruky SG typ a Godin LP typ takze na jinou menzuru mam osahanou; proste zajimava zmena :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 17 hodinami, marecenator napsal:

2014, chtel jsem neco starsiho, ke vsemu tohle ma krk ala 59s a toho jsem se obaval, ale kdyz jsem to vzal do ruky, za vterinu bylo rozhodnuto.

Jak se posledni roky ucim ty akordy na fender kytarach, Tokai je to neco jineho a to z casu na cas doma vezmu do ruky SG typ a Godin LP typ takze na jinou menzuru mam osahanou; proste zajimava zmena :)

Mě právě zajímají ty jejiich zlaté časy, ideálně přelom 70. a 80. let, na netu jsou, ale na dálku to kupovat se mi nechce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 minutami, marecenator napsal:

bral jsem ji od borca z Vidne, ma vic kusu (ale uz uroven custom shop), pokud chces, dam ti kontakt

Děkuju pěkně, když tak mi ho hoď do zpráv, tip na spolehlivého prodejce se vždycky hodí. I když teď, když jsem nevzal tu Tokai a byl jsem nachystanej něco koupit, tak jsem koupi SG 61 Reissue z roku 2005, takže momentálně si mám s čím hrát:-). 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
  • po měsících...

Kluci, je tady nekdo z Ostravy, kdo by byl ochotny se podivat na tuto sestavu?

Ten prodej je divny, typek pusobi trochu divne, kazdopadne cena je fajn, ty aparaty hrajou celkem v pohode a leze z toho solidni marshall zvuk.

Nechci to zadarmo, urcite bychom se na necem domluvili.

 

diky

https://hudebnibazar.cz/cena-dohodou/ID458566/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
V 19. 11. 2022 v 13:49, vojt napsal:

 

Kluci!

V červnu jsem objednal u Thomanna Hofner Cavern 61. Desetkrát mi posunuli termín dodání a basa přišla včera. Je pěkná, to nemohu říct. Ale je LEVORUKÁ!!! Se zebleju asi.

 

P1100207.JPG

Ze je tu par lidi z knajfu je pochopitelne, ale ze tu potkam kolegu z basove hospody je haluz. e.t. zdravi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...