Přejít na obsah

Kytary a kytaristé


Fade

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 1tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Som si rozšíril obzory. Ani som nevedel, že taká chujovina existuje :). Teraz to viem, ale zase neviem, či to vedieť potrebujem.

edit: len tak ku gitarám. Som tu veľmi doporučoval struny D'Addario NYXL. Teraz som jednu sadu 1046 po týždni boja hodil do smetí. Gitara neustále rozladená, struny hluché... Neviem, či mali nejakú naprd sériu, snáď sa to nestane pravidlom.

Upraveno uživatelem McStinger
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 15 hodinami, Prochy68 napsal:

Upřímně, já bych takovou kravinu nekupoval, jestli tedy myslíš naučit na kytaru. Radši něco z bazaru za pytel hrušek jak se tu říká :-)

Odesláno z mého Lenovo TB3-850F pomocí Tapatalk
 

Mně šlo hlavně o to, abych se naučil a zkusil si nějaký základ, zda mi to půjde. Koukal jsem na nějaké recenze a soft pozná, jak člověk hraje. Sám podle učebnice nevím, jestli bych se zvládl naučit. Ani tak nejde o ten nástroj jako takový, ale o výukové možnosti.

Uměl by někdo porovnat, zda je hra na ukulele jednodušší než na kytaru?

Upraveno uživatelem Liqid
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdarec, mate nekdo zkusenost s rezanim slicu na kobylce/0 prazci?
Koupil jsem si ze zvedavosti bronzovou Gotoh TuneOmatic kobylu a potreboval bych tam vyrezat vybrani pro struny, je tam jen takova ryska, ve ktere nic nedrzi.
Stara kobyla ma na kazdou stunu pekne tvarovane vybrani. Na netu prodavaji rejze sadu pilnicku, viz obrazek, ale mam takovy tuseni, ze to bude tupy, i kdyz na bronz by to mohlo stacit... Pouzivam prakticky jen hybridni sady 10-52. Nejaka zkusenost osobni? Rada typu sver to kytarari by me, hobbybastlera, urazila, ale preziju to :) Diky.

files.thumb.jpg.b6d98e3664107f87db3f23943accc161.jpg
 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dělal jsem to jehlovými pilníky. Napřed troúhelníkovým na označení, pak jsem použil půlkulatý (hranu), na silnější struny pak nožový (klínový). Oproti plastu se zlepšil zvuk.

Vloni jsem vyměnil plastové kolíky na hlavní kobyle za mosazné.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...
  • po 2 týdnech...

Trochu jsme rozšířili portfolio.

Jolana Tornado 1963 z první serie, v původním stavu /až na obroušenou barvu za hlavy/, vše plně funkční a rovné.

Tornádo, to byly moje pubertální sny, na té by ta moje Dajána zněla skvěle :D

A neuvěřitelný úlovek ze sobotní "Kolbenky" za úplně nesmyslnou cenu, vše plně funkčí.

ještě teď cítím záda, ta hlava má 22kg a táhli jsme to s juniorem přes celou burzu :-)

 

20200609_094743.jpg

20200613_104634.jpg

20200613_124752.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...