Přejít na obsah

Kytary a kytaristé


Fade

Doporučené příspěvky

Nevim, jak je to u Gibson s kvalitou dnes, posledni kus (novy, v prodejne) jsem drzel v ruce pred vice nez rokem (LP s P90) a ty penize bych za to nedal.

Cca 4 roky zpatky jsem kupoval novou kytaru, bylo mne jedno co, Gibson, Fender, strat, tele, lp, proste bylo to jedno a co kus od Gibson, ktery jsem zkousel, to nejaky problem se zpracovanim, neobrousene prazce, atd. Snad je to dnes lepsi..

Epi jsem nezkousel, ale co ctu, za ty penize je to lepsi kvalita a herni komfort.

Takze si mozna rekni, ze rozdil ve zvuku nepoznas a usetril si hafo penez a mozna i nasrani za nastroj, ma kterem by te neco sralo :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 1tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Minimalne z fotek vypada kytara paradne, novy tvar hlavy je taky vyrazne hezci nez puvodni.

Ceny Gibsounu jsou imho mimozni, vzhledem ke kolisave kvalite a zmrdokorporatnimu "play authentic" marketingu.

Koukal jsem na nejaky factory tour videa a ty lidi kolikrat ani nekoukaj na to co delaj. Na vsechno maji nejaky "jig" a proste jedou jak roboti porad to samy dokola.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem maximálně spokojenej se současnou Vintage V100, jen sem chtěl jít trošku dál a hrát víc i ve vyšších polohách - tak od toho Modern LP si to slibuju skrz to vykousnutí.  Jedinej pro mě problém toho Vintage je, že krk začíná bejt tlustej dost brzo od napojení na tělo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kolega už roky túži po Gibsonovi. Pred nejakými dvomi týždňami sa vybral jedného pozrieť. Ukázalo sa, že chlapík má plnú kabelku LP všetkých možných značiek. Vrátil sa s tým, že s borcom sa pár hodín hrabali v gitarách a skonštatovali, že bohužiaľ je aktuálne Gibson iba o mene. Zvukovo lepšie zhodnotili medzi iným Vintage a nejakú vyššiu sériu Harley Benton (áno, Harley Benton). To len tak, medzi rečou, mne Gibson nič nerobí, nepotrebujem ho nejak riešiť :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Resil jste nekdo upgrade snimacu na lowcost tele? Mam Harley Benton Standart series, koupeny na pokusy a idealne bych to upgradoval na kombinaci A2 magnety u krku a ostrejsi A5 u kobylky. Zachovat tele charakter - kulatej krk/cinkava, zla kobyla, ale posunout to vys. Neco do 100E dohromady, zaujali me treba "Q pickups". Vim, ze je to dost subjektivni/debilni dotaz, (jebe mi z homeoffice izolace, no:D) ale treba si tu uz tim nekdo prosel. Diky!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tele mi nic nerika a Q pickups taky neznam, ale vzal bych nejakou osvedcenou klasiku ;)

https://www.thomann.de/cz/fender_deluxe_drive_tele_pickup_set.htm

https://www.thomann.de/cz/fender_tex_mex_telecaster_set.htm

Tech Q pickups se budes IMHO tezko zbavovat pokud ti nesednou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...