Přejít na obsah

Kytary a kytaristé


Fade

Doporučené příspěvky

Jsem rad, ze nejsem jediny Gretch-ista zde :) Nemam ted po ruce vlastni fotku, takze z netu:

post-35474-0-35754600-1515260887_thumb.png

 

Me se hraje hodne komfortne a pohodone na tohodle Gretsche,neni to sice White Falcon za 150,ale hraje to slusne.Prvni se mi musi kytara libit.Vubec me nezajima,jaky ma vychytavky nebo krk nebo nevim co.d4851023d737fcc7f2f15953cb0ccc0a.jpg

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 1,1tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

:speak_cool:

 

 

Kloboucek, pane!

 

Btw nedas casem i nejakou zvukovou ochutnavku? :)

 

Dík :)

 

Zvukom zatiaľ nie, časom uvidím. Nemám teraz podmienky na nahrávanie v rozumnej hlasitosti a s emuláciou to nejak nie je ono. Ale však hrá to podobne ako Mr.Hector a moje šmrdlikanie k tomu netreba :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Objednal jsem si dneska za nekrestansky penize KHDK Dark Blood s podpisem Kirka Hammeta, tak se tesim jak dite. Ale snad jeste vic me tesi, ze jsem si rozkreslil vsech pet patternu bluesovy pentatoniky a po ctyrech hodinach hrani se snad i pomalu zacinam orientovat v Ecku na hmatniku. Ja snad za chvili budu vedet, co mam hrat! :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nič samozrejme proti gustu, len ma celkom fascinuje, koľko sa v poslednom čase vyrojilo "boutique" overdrivov, fuzzov a iných chrastítok, ktorých ceny sa šplhajú na úroveň nedávno ešte nepredstaviteľnú. Rád by som sa k nejakému dostal a pozrel sa mu na vnútornosti. Aby som nebol zle pochopený, nehovorím, že to zle hrá. Mňa samotného zaujali ako zvukovo naozaj fajn tieto dva:
 


 

 
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Objednal jsem si dneska za nekrestansky penize KHDK Dark Blood s podpisem Kirka Hammeta, tak se tesim jak dite. Ale snad jeste vic me tesi, ze jsem si rozkreslil vsech pet patternu bluesovy pentatoniky a po ctyrech hodinach hrani se snad i pomalu zacinam orientovat v Ecku na hmatniku. Ja snad za chvili budu vedet, co mam hrat!

Tak to ses do toho pustil tezce teda.Jako stupnice jsem necekal:-)

Porid si looper,to je nejvetsi zabava.

Upraveno uživatelem panedge
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to ses do toho pustil tezce teda.Jako stupnice jsem necekal:-)

Porid si looper,to je nejvetsi zabava.

Já mám trošku looper v tom G1on, to mně asi zatím stačí. Njn, snažím se to brát odpovědně, páč jak říká Luboš Andršt: Stupnice jsou klíčem ke dveřím, za kterými začíná  svět opravdové hudby.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Uvazujes o lejblu McS? :D

 

Nie :). Mňa len tieto krámy odjakživa bavia a nejeden som vyrobil. Hlavne v časoch, keď sme na sériovku skrátka nemali a nebolo toho. A dnes nemám poruke svetoznámeho gitaristu, ktorý by mi výrobok podpísal :). Fakt je, že nejaká "domáca" výroba je na dnešnú dobu brutál drahá. Preto by ma zaujímalo rozobrať nejakú z drahých krabičiek, či to fakt mastia ručne, alebo iba zabalia čínu do papierovej krabičky. Lebo ak napr. Zmizíkov KHDK niekto ručne pájkuje a skladá, ako som sa kdesi dočítal, tak je vysoká cena oprávnená.

Upraveno uživatelem McStinger
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak Dark Blood funguje, nevím sice, jestli za ty prachy ale asi dobrý. Když jsem do něj dával baterku, tak je tam naletovanej odpor jak kdyby ho pájelo dítě - tak asi opravdu ruční práce. Jen blbej dotaz - když ho zapojím do komba do smyčky, tak nefunguje. Jakože signál prochází ale moc to nezkresluje.. To je normální? A jinak dnes očekávám todle https://www.muziker.cz/digitech-trio, Panedge mě navočkoval. :D Tak budu mít vlastní kapelu. Přemejšlím, jak se budem jmenovat.

Upraveno uživatelem Zmizík
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak Dark Blood funguje, nevím sice, jestli za ty prachy ale asi dobrý. Když jsem do něj dával baterku, tak je tam naletovanej odpor jak kdyby ho pájelo dítě - tak asi opravdu ruční práce. Jen blbej dotaz - když ho zapojím do komba do smyčky, tak nefunguje. Jakože signál prochází ale moc to nezkresluje.. To je normální? A jinak dnes očekávám todle https://www.muziker.cz/digitech-trio, Panedge mě navočkoval. Tak budu mít vlastní kapelu. Přemejšlím, jak se budem jmenovat.

Do smycky se vetsinou zapojujou modulacni efekty.Kdyz tam prdnes overdrive,tak to stoji za prd,protoze se ti na zesilovaci odpoji predzesilovac.Ja jsem nikdy efektovy smycce nepropadl,vsechno jedu pred vstup zesilovace. Upraveno uživatelem panedge
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...