Přejít na obsah

Kytary a kytaristé


Fade

Doporučené příspěvky

  • po 5 týdnech...
  • Odpovědi 1,1tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Přijedu si takhle dneska z motorky a von už na mě čeká novej Mesa Boogie Flux Five! Krásnej den. Už to jenom dohaluju a mám si myslim všechno, co potřebuju. A zejtra budu dělat pokusy s TA-30tkou, tak se těším.

post-13313-0-13834300-1522862954_thumb.jpg

Upraveno uživatelem Zmizík
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
  • po 4 týdnech...
  • po 4 týdnech...

To je ťažko povedať. Niekedy zlé tienenie brum pridá. Ja by som tienil iba okolo poťákov a prepínača, prípadne diery v dreve pod snímačmi (to ale pri týchto humbuckeroch podľa mňa netreba, leda ak pod singlom). Neviem, ako Ti singel bručí, môže to byť jeho vlastnosť, lebo ak je citlivejší, tak môže samozrejme chytať aj viac brumu. A single samozrejme chytajú viac brumu. Chcelo by ho to zapojiť úplne mimo gitaru na vstup zosíku a porovnať napríklad s pôvodným snímačom. Všetko veci pokus/omyl. Mne napríklad doma dosť bručia aj aktívne humbuckery, skrátka mám okolo seba veľa rušivého signálu. Ak gitaru natočím v určitom smere, úplne to zmizne. Ale potom vidím iba kút za dverami a nevidím, ako pekne svietia lampy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

edit: čo je na tých PRS také skvelé? Držal som ich pár v ruke a nijako ma neoslovili. Ale zas ja neviem hrať na gitaru, to je pravda.

mám to podobné, kytary zásadně mučím, jenom ne tak jako zmizík, bo rozborku jsem ještě nedělal,

 

jenom jsem kdysi vyměníl pickguard a čudly, popř přiletoval upadlý drátek u vstupu, nebo vyměnil řemen :rambo: ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové, i když vidím, že se tady zaobirate jen samými extra kousky, neužil byste ale někdo tenhle Epiphone ES-339? Zazim ho nedám do inzerce, ať to je takhle v úzkém kruhu. Koupil jsem si ho na domácí jazzicek, ale nakonec nehraju tolik, co jsem myslel, že budu, a když už, beru do ruky telecaster. Má to rozpínací humbuckery, kvůli kterým jsem to kupoval, ani předobraz od Gibsonu to nemá a dá se na tom nakroutit i celkem povedený funky štěkání. Stav bych popsal jako 99%, tak kdyby někomu padl do oka, ať píše! Výměna za hodinky možná;)f150a7cde4d9b5ceaa1e0e40612f3cf5.jpg1a81c81fdd5fd284b3535b617221c5de.jpg8ba7dd29323374a45109dea70dc4dc15.jpgedb9b066374571f9dc93cb7cd8031ead.jpge348c8247eb3a99072afec071e48f598.jpg

 

Odesláno z mého LG-H930 pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...