Přejít na obsah

Redux


Roman-ZA

Doporučené příspěvky

Zial, budes sklamany. Luneta nesedi a nelicuje, Lumi biedna. Skoda, preskoda, ze to takto skrvavili :(  Inak by to hodinky presne podla mojej chuti a vkusu.

Upraveno uživatelem Roman-ZA
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Dostal jsem model z "lepšího" titanu, v plnotučném balení (včetně notýsku (WTF???)) a extra řemínkem. Ten Horween řemen je pěkný. Stojí za hřích!

A jak je na tom ta lumi? Rucky vypadaj dobre, tak snad jsou citelny a vydrzej dlouho svitit?

Pochlub se - proste se rozepis :-))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sedím ve vlaku, lepší foto nezařídím. Jsou to pěkné hodinky. Nekřičí na vás luxus, tváří se více jako nářadí, působí utilitaristickým dojmem. Myslím že se mu to  povedlo - ono to sklidilo dost kritiky obecně za čínskou výrobu, za v podstatě okamžite objevivší se kopie, ale když se člověk odprostí od pomluv, není to špatné. Lunetka sedí zcela beze spár, jde zatím ztuha ale cítím že se zabíhá. Trojúhelník ukazuje zcela přesně na 12tou hodinu, moje nevykazují žádný problém v tomto směru.

SuperLuminova je shit. Mám ji na jedněch Wengerech a tady se chová stejně. Svítí jako kráva, tak 3 vteřiny. Nicméně, právě jsme vjeli do tunelu a svítí to jasně i v pološeru, asi lépe než moje Tritiové hodinky. Dnes ráno jsem je v pološeru s obtížemi také přečetl, po celonočním pobytu ve tmě. Prostě, porovnání s tritiem nesnesou, ale chovají se zcela identicky jako moje Wengery.

Zpracování všeho (pouzdro, cifr, ručky, korunka atd.) hodnotím pozitivně. Jsem strojař a tohle je dobře obrobený kousek titanu.

Ti.Gr5 verze je hodnocená na 20 ATM, a dle info na internetu s lépe obrobenou lunetou, tedy určitě Ti.Gr5.

Velikost: Přišel jsem pro ně s 47mm hodinkami na ruce. Zdály se mi jako dětská verze... Již po 5ti minutách, je však zřejmé, jak je 39mm pohodlná velikost. S pohodlím souvisí i již zmiňovaný Horween. Tedy nejdříve zděšení, nyní spokojenost.

Balení: na mě zbytečně komplikované. Dřevěná bedýnka, látkové pouzdro, notes... Víc než je třeba...

Více info poskytnu po někaké době.

 

post-47406-0-52392100-1475239822_thumb.jpg

post-47406-0-41288200-1475239843_thumb.jpg

post-47406-0-98170200-1475239852_thumb.jpg

post-47406-0-53142300-1475239907_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rychlý update: malinko jsem podhodnotil tuto SuperLumiNova. Svítí to do rána a i po ránu se dá přečíst. Můj Wenger svítí méně. V podstatě se oproti více zářícím strojům musíte soustředit na to že odečítáte čas, nejde to tak automaticky jako s tritii. Přes den je to opravdu dobré - i v mírném šeru to svítí jak pes.

post-47406-0-65285700-1475699260_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...