Přejít na obsah

Pravej Prim vs. levej Prim


Doporučené příspěvky

ale aspon je tu veselo, nie? ;)

 

ja nejako nemozem prist na klb tej nevrazivosti voci tomu lavobockovi. vyhrali sud o znacku PRIM? vyhrali. dostali tu znamku vasi zlatych ceskych ruciciek CZECH MEDE? dostali. tak kde jest problem?

S tím si nelámej hlavu a pozdravuj v MPM, až tam půjdeš s renovací nebo s návrhem na limitku.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S tím si nelámej hlavu a pozdravuj v MPM, až tam půjdeš s renovací nebo s návrhem na limitku.

kamarat, ja mam s MPM tolko, kolko aj s morskou sasankou ;) takze 0 cela nic :D osobne mam ELTON PRIM Linea a 2x povodne PRIM ;)

Upraveno uživatelem Roman-ZA
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano, například já. Po poznámce, že by mohli zamakat na výstupní kontrole. Plesk a je to :) Někde jsem to tady několikrát popisoval. Na Chronomag FB se to řešilo taky. A tuším ještě někdo dostal ban, ale nevzpomenu si na nick. Když jsem jim chtěl napsat a zeptat se, co se stalo, nemohl jsem. Můžu jen vidět jejich příspěvky, ale nemůžu dát like, ani napsat komentář, ani zprávu.

 

Nechce se mi to nějak řešit, jen si myslím, že je fér to zmínit, když je tady za to pranýřováno MPM.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Osobně si myslím, že to pošťuchování z jedné i druhé strany Primu nikam nevede, maximálně na nějaký ten ban na firemních stránkách obou protagonistů. Lidi za Starý Prim by měli odjet do Camp Davidu /do Přelouče/  a vyprodukovat pro nestrategického konkurenta Mírovou smlouvu. Koneckonců je to i jejich zájem, zejména když Boss obdržel medaili od Mlhouše. Nikdo jim ani zde nebere zásluhy Za Starý Prim, ale chtělo by to posun do reality. A pak - proč si kazit duševní nitro kvůli pár shitům s budíkovým logem. Myslím to upřímně, Berte. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ale aspon je tu veselo, nie? ;)

 

ja nejako nemozem prist na klb tej nevrazivosti voci tomu lavobockovi. vyhrali sud o znacku PRIM? vyhrali. dostali tu znamku vasi zlatych ceskych ruciciek CZECH MEDE? dostali. tak kde jest problem?

Roman, doplň si informácie o prbiehajúcom spore o značku, máš tam dosť zásadnú medzeru.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ale aspon je tu veselo, nie? ;)

 

ja nejako nemozem prist na klb tej nevrazivosti voci tomu lavobockovi. vyhrali sud o znacku PRIM? vyhrali. dostali tu znamku vasi zlatych ceskych ruciciek CZECH MEDE? dostali. tak kde jest problem?

 

Víš jak, tady na fóru jde hlavně o to srdíčko, ne o práva a vyhrané spory. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ale aspon je tu veselo, nie? ;)

 

ja nejako nemozem prist na klb tej nevrazivosti voci tomu lavobockovi. vyhrali sud o znacku PRIM? vyhrali. dostali tu znamku vasi zlatych ceskych ruciciek CZECH MEDE? dostali. tak kde jest problem?

 

Romane, jestli v jednom příspěvku napíšeš, že něčemu nemůžeš přijít na kloub, a v tomtéž položíš řečnickou otázku: tak kde je problém? ...

 

Pak se nabízí několik vysvětlení:

 

1. Nedobře chápeš, co sám píšeš, případně zapomínáš, co jsi napsal před chvílí.

nebo

2. Jseš úplně vypatlanej.

nebo

3. Chceš jenom prudit.

 

Já si myslím, že je to za tři.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

myslis blbo, ale necham ta v tom. 

som silno nachylny k tomu, aby som bol vyvedeny z mojej nevedomosti, lebo v tych sudnych sporoch sa uz nik nevyzna. napriklad u nas sa ELTON predavat nesmie. 

Upraveno uživatelem Roman-ZA
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...