Přejít na obsah

Pravej Prim vs. levej Prim


Doporučené příspěvky

Mně se ty Pavouky taky celkem líbí, až na ten vzor na cifru, to je jako co? Obrácený srdíčko, prdelka.. je v tom nějaká symbolika, nebo jen náhodně vygenerovali nějakej vzor?

 Cena je úlet, už vzhledem k tomu strojku.

Je na to vlákno, viz zde a dále. http://forum.chronomag.cz/index.php?/topic/123839-nový-pavouky/?p=2253713

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

toto je jasná krádež, požadoval bych po nich stažení nebo velmi tučné zaplacení, autorská práva nebo licence jsou jasný
když někdo použije moji fotku z mé tvorby a nezažádá o ni a zveřejní ji třeba v novinách, tak jim posílám automaticky fakturu, někdy proplatí, někdy stáhnou.

Jenže tady to je ještě určeno jako propagace a reklamní fotka má mnohem jinou hodnotu než nějaká reportážní. Toto bych nenechal být. Jsou to zmetci největší.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ještě že to mají tak ošklivé. Na pouzdře není snad ani jedna ostrá hrana. Je to jako kdyby vzal někdo olezlé původní pouzdro a nechal ho znovu pozlatit. Prostě Čína jak má být, tam si s tím nikdo hrát nebude:) To jejich bochánkové logo je taky pěkně ošklivé. Proč nepožívají stejné logo co bylo na původních Primkách??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak třeba pro mě jsou mrtvý ty nebo ty. Jedny za 80 litrů a druhý levý. Tak mě napadá, že co se týká ceny, jsou na tom vlastně oboje stejně. Možná se ale najde víc lidí, který budou ochotný dát 18 litrů za hodinky, co měl kdysi taťka nebo děda v době, kdy je to cena mobilu, kterej jim vydrží tak rok. Ale 80 ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dík Maldovi za odkaz a foto.

 

Že používají Liborovy materiály bez jeho souhlasu je sprostota a ostuda.

 

Že oživují Diplomaty (s poměrně slušnou nabídkou barev ciferníků, dvě verze velikostí), to považuji za odvážný krok, je hezké, že experimentují (ne že bych si něco takového kupoval!).

 

(Jo a řemínky mají stále ošklivé...)

Upraveno uživatelem Biges
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neskutečnou prasárnou není jen LŽIVÉ přivastnění si historie tohoto modelu a jeho otrocké okopírování, ale i to, že ukradly mé obrázky a části textu z knihy HODINKY PRIM 1954-1994.

 

Ted jsem psal na FCB, že Ti prdne pumpa až to uvidíš :-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Ondra

Ted jsem psal na FCB, že Ti prdne pumpa až to uvidíš :-(

muzes to hodit sem?

cast clenu, vcetne me, facebook nepouziva ;)

Upraveno uživatelem Ondra
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

muzes to hodit sem?

cast clenu, vcetne me, facebook nepouziva ;)

 

Kámo to nemohu, Ti filutové MPM jediný pravý Prim si mně na FCB zablokovali a v diskusi  na FCB Chronomag jsou jen sdělení jako tady. Navíc se do ní s hodnoceními nezapojuji, jelikož jak to na FCB někdo trefně nazval dorazí vegansko levičáská klika a vše vyzní jinak. NAVÍC je tam dost zastánců téhle prasárny a nechci se rozčilovat!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Ondra

Kámo to nemohu, Ti filutové MPM jediný pravý Prim si mně na FCB zablokovali a v diskusi na FCB Chronomag jsou jen sdělení jako tady. Navíc se do ní s hodnoceními nezapojuji, jelikož jak to na FCB někdo trefně nazval dorazí vegansko levičáská klika a vše vyzní jinak. NAVÍC je tam dost zastánců téhle prasárny a nechci se rozčilovat!

... jasny, dik za vysvetleni ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cwe, Míro, se přestaň čílit, ti prdne cévka :-D

 

Stejně Míru podezřívám, že je tajným Ambasadorem MPM, vždy kolem jejich hodinek nadělá takový humbuk, že si jich všimnou i lidé, kteří by je normálně minuli ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...