Přejít na obsah

Pravej Prim vs. levej Prim


Doporučené příspěvky

před 22 minutami, seikó napsal:

Rozumim. Ja se k MPM take jeste neodhodlal, ikdyz jeden specifickej kousek me lakal. Ale nedavno jsem videl nazivo tenhle model a vypadaly dobre.

Ale porad mam nejakou vnitrni barieru.

Kazdopadne se zlepsujou. A finale sporu v nedohlednu.

3D02FE9F-8656-4DA7-B2DB-DC4B340337BE.png

Vypadají, jako kvalitní hodinky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 34 minutami, jurryk napsal:

Ale jo, jen u mě :D začínám bojovat s myšlenkou, že bych si ty primky z MPM jedny zakoupil. Chtěl bych novodobé cibule a MPM má docela slušný výběr. Tak jsem se hrabal v názorech a žádný mě, ani neodradil, ale ani nepřesvědčil. Tak mi nezbývá nic jiného, než imrovizovat :D

 

před 28 minutami, seikó napsal:

Rozumim. Ja se k MPM take jeste neodhodlal, ikdyz jeden specifickej kousek me lakal. Ale nedavno jsem videl nazivo tenhle model a vypadaly dobre.

Ale porad mam nejakou vnitrni barieru.

Kazdopadne se zlepsujou. A finale sporu v nedohlednu.

3D02FE9F-8656-4DA7-B2DB-DC4B340337BE.png

 

před 17 minutami, jurryk napsal:

No, a je to zase názor od názoru. Dokonce jsem v týdnu volal do Frýdku, ohledně informace, jaké strojky do kapesních hodinek dávají. Paní, se kterou jsem mluvil byla velice ochotná, ale pořád si nejsem jistý, zdali je v hodinkách, alespoň něco českého. Chtěl bych české cibule a tahle cesta mi přijde nejschůdnější.

 

před 6 minutami, jurryk napsal:

Vypadají, jako kvalitní hodinky.

Borci, tenhle dialog opravdu myslíte vážně? Byly doby, kdy na Chronomag přišel nováček a pochlubil se sračkou z MPM. Zjistil, jak se věci mají, a poměrně brzy to napravil. No, a dnes? Dnes se tady dva borci, kteří mají dohromady několik stovek příspěvků domlouvají, jak je vlastně to MPM v poho. 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 13 minutami, seikó napsal:

A nebylo by uz lepsi neco takoveho:

https://www.gash.cz/hodinky-hodiny/kapesni-hodinky-prim-1981/

Prestoze klasicke cibule to nejsou. Ty snad Elton nikdy nedelal.

Rozumím, na ně jsem už, taky koukal, na Bazoši jsou i pozlacený, ale na cibule, jsou dost malý. :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 minutami, Bert napsal:

 

 

 

Borci, tenhle dialog opravdu myslíte vážně? Byly doby, kdy na Chronomag přišel nováček a pochlubil se sračkou z MPM. Zjistil, jak se věci mají, a poměrně brzy to napravil. No, a dnes? Dnes se tady dva borci, kteří mají dohromady několik stovek příspěvků domlouvají, jak je vlastně to MPM v poho. 

 

:D njn. Máš řešení? Když bych si přál české kapesní hodinky?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hlavny problem Prim-MPM je, ze keby tam nebolo napisane Prim, tak by sa u nas s biedou predavali za polovicu svojich cenikoviek. Inak samozrejme cas v pohode ukazuju, to by ale nemalo niekomu kto navstevuje hodinarske forum stacit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 minutou, Bert napsal:

Jo, Primky z osmdesátek. Akorát u Gashe bych nekupoval, protože je předražený.

To máš pravdu, levný zrovna není . Ono, kdyby byly levnější, tak bych snad i přešel tu velikost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

13 minutes ago, Bert said:

 

 

 

Borci, tenhle dialog opravdu myslíte vážně? Byly doby, kdy na Chronomag přišel nováček a pochlubil se sračkou z MPM. Zjistil, jak se věci mají, a poměrně brzy to napravil. No, a dnes? Dnes se tady dva borci, kteří mají dohromady několik stovek příspěvků domlouvají, jak je vlastně to MPM v poho. 

 

Za me nejsou v takove pohode, abych si je koupil 🙂 Jak jsem psal, mam k MPM vnitrni barieru, a to i pres to, ze nektere modely se jim povedly. Ale porad to podle me s klasickou hodinarinou nema nic spolecnyho. A cibule bych od nich nebral uz vubec. To je cisty preprodej.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 17. 9. 2022 v 9:44, jurryk napsal:

:D njn. Máš řešení? Když bych si přál české kapesní hodinky?

Klidně si je kup, i když nedostaneš české hodinky. Elton je ale nedělá. Já jedny dostal před dvěma roky, stojí v kanclu na stole a s malými přestávkami celou dobu jdou. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravíčko, 

když jsme tu u toho, dostal jsem darem cibule od "levýho" primu  a chtěl jsem zjistit, co je to za strojek v tom. Automatic mi nestačilo. 

Netušíte někdo? 

Seagull by asi byl můj typ, ale rád se nechám poučit. 

Předem díky, 

Jakub 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nebo Miyota... Ale myslím, že nemá cenu zjišťovat co v tom je. Pokud by ti to ale přesto nedalo spát, tak je otevři a pak si to vygoogli, je to easy. Už jen ta absolutní blbost - cibule a automatic. 

A už nedrážděte generála! 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...
  • po měsíci...

Obecně k tématu, mě neivěřitelně rozčílilo, že na poslední olympiádu dostali od našeho olympijského výboru český sportovci s MPM. To se mi fakt chtělo zvracet. Absolutně nechápu proč. Jeslti si je v tý Číně rovnou vyzvednuli a neplatili za dopravu nebo proč...

Každopádně souhlasim, že je škoda, že Elton nemá nějaký entry level pro lidi, co nejsou blázni do hodinek jako my. Na druhou stranu se to možná prostě v ČR při těch cenách energií a práce nedá tak levně vyrobit, aby mohli udělat entry level, nevim...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 17. 9. 2022 v 9:51, cali napsal:

Hlavny problem Prim-MPM je, ze keby tam nebolo napisane Prim, tak by sa u nas s biedou predavali za polovicu svojich cenikoviek. Inak samozrejme cas v pohode ukazuju, to by ale nemalo niekomu kto navstevuje hodinarske forum stacit.

Nikdo nebrání ELTONu udělat si svou značku hodinek, místo užívání značky PRIM, která jim nepatří.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...