Přejít na obsah

Pravej Prim vs. levej Prim


Doporučené příspěvky

  • po měsících...

ta fotka plastovýho pajšlu u hodinek za který chtějí asi 45 tisíc mne opravdu dojala. a fakt jsou lidi co to koupí, kecy o tradiční české značce. Jako Elton mne štve, ale zase když to otevřu, tak uvnitř nebe a dudy 🙂 ještě že je to "limitka" 

Upraveno uživatelem ferrycz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 13 hodinami, ferrycz napsal:

ta fotka plastovýho pajšlu u hodinek za který chtějí asi 45 tisíc mne opravdu dojala. a fakt jsou lidi co to koupí, kecy o tradiční české značce. Jako Elton mne štve, ale zase když to otevřu, tak uvnitř nebe a dudy 🙂 ještě že je to "limitka" 

Na první pohled hezký hodinky, co je to ale ve skutečnosti netuším.

Stejně jako na první pohled Prim Štefánik - moc hezký hodinky, ale o tom jaké jsou ve skutečnosti nemám tušení.

W091P_13179_B-5-OK.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 12 hodinami, krakra napsal:

Na první pohled hezký hodinky, co je to ale ve skutečnosti netuším.

Stejně jako na první pohled Prim Štefánik - moc hezký hodinky, ale o tom jaké jsou ve skutečnosti nemám tušení.

W091P_13179_B-5-OK.jpg

Ako neviem. Nepíšem tu často skoro vôbec. Mám to tu za tie roky rád keď tu trávim čas. Ale s takým prevedením správania som sa nestretol! 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

prostě jakýkoliv "jako prim" z MPM jsou čínský plastový srágory, a ještě se s tím plastovým čínským podvodem chlubí na fotkách. Kdo si to koupí je v podstatě sprostě okraden. tím jsem skončil. A weider může ty štefániky otevřít at ví na čem je , potom může poslat fotku skvělého kalibru 🙂 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 hodinami, ferrycz napsal:

prostě jakýkoliv "jako prim" z MPM jsou čínský plastový srágory, a ještě se s tím plastovým čínským podvodem chlubí na fotkách. Kdo si to koupí je v podstatě sprostě okraden. tím jsem skončil. A weider může ty štefániky otevřít at ví na čem je , potom může poslat fotku skvělého kalibru 🙂 

Ako neviem kto má za potreby omielať MPM tu na fóre. To je všetko z mojej strany. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 49 minutami, WEIDER napsal:

Ako neviem kto má za potreby omielať MPM tu na fóre. To je všetko z mojej strany. 

možná proto že se to tady jmenuje Pravej Prim vs. levej prim ? a proto si myslím že se na ten čínskej kšunt musí upozorňovat  🙂

Upraveno uživatelem ferrycz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...