Přejít na obsah

TRITIUM z Číny


Návštěvník lack71

Doporučené příspěvky

Návštěvník lack71

Má někdo zkušenosti s touto Čínou skládačkou JIANIANHUA CARNIVAL .... Swiss Tritium T25 H3 Blue, nerez pouzdro 40/11, tah, safír, RONDA, 200 m ......cena cca 90-100 USD. Za ty prachy docela líbivé pracovní "noname watches".

post-41922-0-58743600-1459254014_thumb.jpg

post-41922-0-75339400-1459254025_thumb.jpg

post-41922-0-86988500-1459254038_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 48
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Návštěvník lack71

Máte pravdu chlapi....cifr je popsanej jako u kolotoče, název přímo nevyslovitelnej a SWISS BRAND si také mohli odpustit. Možná, že by to chlělo chronomag limitku a vyměnit cifr za pětikilo. Ale to tritium je boží ten safír také. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Uz myslenka modreho tritia je spatna. Samo tritium nesviti jak baterka a k tomu ho udelat v barve, na kterou je lidske velmi malo citlive, je zabiti celeho konceptu. Samotneho by me ale zajimaly hodinky podobneho razeni z Ciny, protoze mi prijde cena vs vykon za napr. Trasery blizko zlodejny.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vyjadrim se pouze k tritiu. Modre tritium T25 bude vcelku malo viditelne. Jednak jak uz psal "ggrand" neni to uplne stastna barva a druhak svitivost modreho je oproti zelenemu tritiu jen cca 15%. Osobne mam ve svych Deep Blue modre trubice T100 a je to tak na hrane. Takze ja osobne bych do modreho tritia T25 nesel urcite.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Michelin: Nemuzu udelat presne srovnani (treba na foto) s Traserama, bohuzel stale putuji (uz dlouho :-) ). Ale co si tak subjektivne pamatuju, tak bych rekl, ze zelene T25 sviti minimalne stejne, mozna "trochu" vice nez modre T100. Kdyby mel nekdo z ostravaku nejake Trasery nebo Luminoxy se zelenou T25, mohli bychom udelat srovnavaci foto. Ale ja osobne o nikom nevim.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník lack71

Třeba vyslyší "vox populi" a udělají v kolekci pro 2017 i nový jednoduší cifr .....  bez tolika popisků a pro nás, co víme, že den má 24 hodin, by stačila jen čísla 1 - 12  :notworthy:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YPO

..... soudruzi z Číny dělají přece všechno  :lol2:

toho bych se možná bál .... pokud jsou trubky z mb microtec, tak asi OK .....teda když nebude celník jadernej fyzik a hned ti je zabaví

 

pokud jsou trubky z mb microtec + ronda, tak je cena vskutku zarážející :)

 

tady je povídání k tritiu a výrobcům http://tritiumreview.blogspot.cz/2012/06/tritium-watches_8697.html ..... asi i čínský

 

a další v našem blogu http://forum.chronomag.cz/index.php?/blog/46/entry-200-osvity-pilotn%C3%ADch-a-vojensk%C3%BDch-hodinek-%C4%8D%C3%A1st-t%C5%99et%C3%AD/

 

já bych to čínský tritium asi nechtěl

Upraveno uživatelem YPO
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník lack71

No myslím, že to mandarínské tritium nebude žádná olympiáda a že to určitě nebude svítit jako DEEP BLUE. Chtěl jsem znát názor odborné veřejnosti. Také bych váhal, kdybych to měl koupit za 100 USD a potom si dlouze stěžovat na různé nedokonalosti a nevychytávky a na přeplácaný cifr. Přišlo by mi to jako pokusy na živých lidech. Takže já do toho nejdu a budu si užívat klasickou lumi na SEIKO

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...