Přejít na obsah

Citizen BN0151 Promaster


tomas1346

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 85
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

  • po měsících...
  • po měsících...
V 15. 1. 2018 v 14:33, code2 napsal:

Tak jsem je také nakonec pořídil plus barevně parádní ladící Hirsch Robby Orange :)

 

Za sebe mohu říci že se nosí naprosto parádně jako daleko menší hodinky, asi kvůli malému rozměru "lug to lug", dokonce jsem v nich usnul a nevadili mně na ruce, což mně u potápek překvapilo.

 

Luminiscene je asi nejlepší, co jsem měl doteď na ruce. 

post-50201-0-69054400-1516023069_thumb.jpg

Krasna kombinacia!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
On 8/23/2017 at 5:41 AM, kempo007 said:

Ty fake Tissoty na Timestore taky prodali jako originál,že? Sicher ist sicher jak říkával Herr Mannlicher, autorizák je sázka na jistotu, jen jednou jsem nakoupil na ihodinarstvi a to me presvědčilo, že příště raději ne.

Uz jsem kupoval z ihodinarstvi i timestore, a bezproblemu. Asi stesti 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po roku...

Tak jsem si chtěl pořídit na léto nějaké bezúdržbové tooly, bohužel zdá se i Citizen se přidal k šetření na těchto už relativně kultovních Eco-Drive potápkách. Že je ustřelený armovák na šesté a deváté hodině, mírně i na dvanácté, s tím jsem tak nějak počítal, protože je to docela častá nemoc tohohle modelu, jak se dá dočíst i na WUS. Co ale nezkousnu je nové podání lumibodu, kdy už není klasicky zapuštěný pod povrch lunety a chráněný, ale prostě jen kapka lumibarvy a nazdar. Zvlášť na ISO potápkách mi to přijde těžce mimo, už jsem jednou potápky s takhle nekrytým lumibodem měl a kousek odletěl po prvním chycení o dveře. Natož někde potápění mezi útesama, na což jsou dělaný. Napadlo mě, jestli to není jen zmetek, ale dle produktových foto nějakých novějších modelů je to evidentně záměr... Škoda, chod lunety, lumi a celkové zpracování jinak za ty peníze hodně solidní. Měl jsem na cestě i NY0085, kde je taky ustřelený armovák a lumibod sice krytý, ale v krycím laku nějaké praskliny/nečistoty, takže ve tmě to svítilo jak přes nějakou mříž. Buď extrémní smůla na kusy, nebo trend dnešní doby pokračuje už všude.

bn1.thumb.JPG.08c2a331988f58bbb787d6ba1fff5bb7.JPG

bn2.thumb.JPG.0d6ed1fd808d25c1a8a75312cb827930.JPG

bn4.thumb.JPG.a1f5cd7a1fb363b6a20aa0a2dfae0eb1.JPG

bn5.thumb.JPG.b85793c467e3bcd3ee9d851ee009803c.JPG

bn6.thumb.JPG.04f4a9adb54fdd28a98b1df4335f9e37.JPG

citizen-bn0157-11x_41.jpg.d650a3e15f81ae6d601ce5e1941e275b.jpg

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@lubbohužel jsem si nevyfotil sériový číslo, ale každopádně už přišly na novým řemenu bez N.D. limits a signované spony. Je to škoda, celkem mě mrzelo, že jsem je musel vracet, souhlasím s tím, že za ty prachy je to snad top, co jsem měl v ruce, chod lunety, její lícování s pouzdrem, celkový opracování atd. by mohly závidět i leckterý vychvalovaný microbrandy za násobky ceny.. Lumi taky parádní. Ale evidentně jsem spadl do nějakýho nákupního prokletí, do třetice všeho dobrýho jsem si na spravení chuti objednal další géčka, kde jsem byl přesvědčen, že není co posrat, a přišly s vadou potisku krycího skla displeje :D holt už ani nejsou made in thailand ale made in china, tak co čekat..

Upraveno uživatelem E36
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...