Přejít na obsah

Ace.Rimmer


Doporučené příspěvky

Není sice prodejcem hodinek, ale myslím si, že si zaslouží mít své vlastní téma.

 

Jde o člověka, který je schopen pomoci v těžkých životních chvílích. Já osobně měl problém s jedním členem rodiny, kterému ošálil mysl podvodníček s exekucemi. No nezarazit to teď, tak už jsem asi taky bezdomovec. Dokázal mi najít toho člověka téměř bez jakýchkolik elektronických stop (na to byl podvidníček opatrný). Nechci dále psát čeho všeho je schopen, ale umí toho opravdu hodně..!!

Čím si ho však vážím nejvíce, je maximálně profesionální přístup k věci. Jednal již po mém prvním kontaktu aniž bychom měli domluveny finanční kompenzace a věřím, že si vždy nechá zaplatit jen to co udělá! A můžu říct, že vůbec není drahý ;) 

Řekl bych jeho práce je mu koníčkem :)

 

Kdo z vás má nějaké problémy neváhejte, ušetříte tím spoustu nervů a v důsledku i peněz.

 

Ještě jednou ti Ace.Rimmere tímto veřejně děkuji.

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja jsem delal s ace.rimmer mimohodinkovy byznys s vystehovanim neplaticiho najemnika. Musim rict ze od zacatku slusny a vstricny pristup, dodrzovani dohod, kdyz mel zavolat zavolal, kdyz mel prijit prisel, nestalo se mi ze by mi nezvedl telefon nebo se odmlcel, vsechno probehlo dle dohody a hlavne rychle a bez komplikaci. Rozhodne ho muzu doporucit k byznysu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
  • po měsíci...

Takže mám také zkušenost mimo hodinky s Ace.Rimmerem. Všechno dopadlo pro nás dobře, Ace je ochotný a efektivní.

Ještě jednou moc děkuju a ostatním doporučuji. Je na něj spolehnutí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A já jsem si výtahnul čeného petra :-(

 

23.5. jsem tomuto člověku poslal peníze na předplacenou kartu ČSOB. Několikrát jsem byl ujištěn o odeslání zboží (Iphone), několikrát jsem žádal prodávajícího o číslo balíku. Vždycky jsem se dočkal akorát výmluv. Počátkem tohoto týdne jsem poslal prodejci číslo účtu pro vrácení peněz s termínem do dnešního dne. A nebylo pro mě překvapením, že mi žádné peníze nepřišly. "Důkazní materiál" mám v SZ a SMS.

Tohoto prodejce opravdu doporučit nemůžu :-(

Rád bych touto cestou požádal všechny, kdo s uživatelem Ace.Rimmer obchodovali, aby mi do SZ poslali jeho jméno a adresu. Mě se představil jako Dan. Nechci se nechat jen tak oškubat. Naopak ho chci kontaktovat a získat zpět co jemu nepatří.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník km.kmk

Tvl...to zírám. Podle ruznych příběhů s pomocí vymoci pohledávky nebo vystěhovat nájemníky se jevil jako ryzí etalon poctivosti a lidské slušnosti. Nemůže za tim byt nejaka nenadála událost? Ale píses ze komunikoval. Tak nevím ale těžko uvěřit po takove chvále co jsem tu četl. I když. .. kdysi "pete" taky překvapil. .. :-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A já jsem si výtahnul čeného petra :-(

 

23.5. jsem tomuto člověku poslal peníze na předplacenou kartu ČSOB. Několikrát jsem byl ujištěn o odeslání zboží (Iphone), několikrát jsem žádal prodávajícího o číslo balíku. Vždycky jsem se dočkal akorát výmluv. Počátkem tohoto týdne jsem poslal prodejci číslo účtu pro vrácení peněz s termínem do dnešního dne. A nebylo pro mě překvapením, že mi žádné peníze nepřišly. "Důkazní materiál" mám v SZ a SMS.

Tohoto prodejce opravdu doporučit nemůžu :-(

Rád bych touto cestou požádal všechny, kdo s uživatelem Ace.Rimmer obchodovali, aby mi do SZ poslali jeho jméno a adresu. Mě se představil jako Dan. Nechci se nechat jen tak oškubat. Naopak ho chci kontaktovat a získat zpět co jemu nepatří.

post-8590-0-37524800-1465025210_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vraby>jestli narazis na to, ze jsem si spletl jmeno tak bohuzel ne. Me to dokonce prijde na vicenasobnou registraci.

 

Km.kmk>nenadala udalost je mozna, vsak mi taky psal ...syn nestihl, syn v nemocnici. Ale taky je to napadne pohadce od Peteho.

 

Kazdopadne jsem byl dnes ujisten v sms ze penize odeslal ve ctvrtek vecer. Takze se "tesim" na pondeli, ale iluze si nedelam...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jerzy: s tema soudama bych par dni pockal.

S Acem jsem mel tu cest resit nejake vymahani penez a pristup na urovni a pokud vim tak tady na chronu nejsem sam kdo ma pozitivni zkusenosti.

 

Zbytecne prilejvas olej do ohne...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Včera konečně peníze dorazily. Chtěl bych tady poděkovat všem, kteří projevili zájem a měli snahu pomoct. Zvláštní díky pak patří uživateli laskajefajn, který se osobně angažoval a uháněl ace k vrácení peněz. Bez jeho pomoci by se to táhlo ještě nějakou dobu a jsem si jistý že by došlo k oficiální výzvě, kterou už jsem měl skoro připravenou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Nejsem z toho nadšen, ale na tohoto člena opravdu musím též upozornit, v daný okamžik už pomáhají i jiní členové, aby vše dopadlo, ale na začátku května jsem taktéž poslal hotovost a po cca 14-21 dnech už jen sliby a výmluvy (že bude na začátku čekačka jsem věděl, ale max 3 týdny).... poslední slib byl minulý víkend, že tento týden má dost času atd. a že vše dotahneme (avizoval jsem svou nepřítomnost mezi pondělkem a čtvrtkem).... na to že tedy funguje v oblasti vymáhání mi to přijde hodně s velkým podivem, ale trpělivosti jsem měl kotel.... Včera na zaklade me sms mi s klidem napíše, že je někde na motorce s kamarádama a co plaším, že jsem se přeci čerstvě vrátil..., to už tu bylo ale mockrát, včetně příběhu o lítání po špitálech ....prostě opatrně, s tímto členem jen z ruky do ruky, ale to nebude jen tak, protože když jsem mnohokrat nabídl že přijedu kamkoliv a kdykoliv (klidně ve tři ráno do tmavé adrenalinové uličky), najednou se neozval....

Prozatím díky jerzymu a laskajefajn a dalším, pokud samo má někdo další info, klidne SZ....i když už znám dvě jména která kolem sebe rozdává...divné, ale sbírám info jak se dá... jsem rozhodnut to dořešit...

Pokud situaci napraví, napíšu to sem.....protože od včera opět nekomunikuje!!!

Upraveno uživatelem 7jerry7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Stale jsem doufal ze se to pohne, ale byla zase rada slibu a vymluv a penize nikde a slibene zbozi rovnez.... I jsem od zbozi ustoupil a "Dan" ze tedy vrati hotovost a pak mel pry problem s bankou, pak zase s terminem setkani (tech bylo take mrak) a dodnes nic, naposledy komunikoval pred tydnem a pak se neozval... Asi je na dovolene za cizi penize, nebo nevim....kazdopadne palec dolu....

Ted mi nezbyde, nez to nechat nejak dal resit...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Velice rád bych tu uvedl, že se nakonec vše do řešilo, ale musím varovat, stále nic....peníze má pan u sebe, zboží ne dodal a k navrácení zatím stále jen sliby....a to tak jednou za týden v průměru a následně zase bez odezvy....nezbude než obcanskopravni cesta, nechápu co se stalo, ale neumím si představit jak mi pomáhá ve složité životní situaci, navíc mám info že se tak zachoval ne jednou....

Jak jsem již psal, klidně se ozvěte se zkušenostmi...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Tak jen osvěžím...panacek to má tak trochu asi v pr.eli....dodnes nemám zpět ani korunu, jen tu a tam reagoval na zprávu, teď třeba naposledy před měsícem....zmetek jak se patri....aby mu děti couvaly...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...