Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Ze se jeste vtiram do debaty...k tomu drzeni a ergonomii. Mozna se ted pletu, ale myslim, ze P99 byla uz od prvni verze dodavana se trema ruzne velikejma rukojetma. Tehdy rarita a dodnes to neni u zbrani tohoto typu bezny standart. Pritom jisty a prijemny uchop je pro me zaklad. Po osazeni tritiovejma miridlama povazuju osobni zbran za na dloooouho vyreseny problem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Našel by se tu někdo ochotný kdo mě nechá zkusit pár ran z G26? PHA-východ (rád bych teda vyzkoušel i Scorpion EVO3 ale nepředpokládám že by jich tady bylo nějak moc  ;) )

Scorpion EVO3: Povedl / nepovedl co člověk to názor :gunsmilie: , ale mají ho myslím v Avimu na Florenci. Jen je to semi auto.Tuším, že půjčení je za 300,- + střelivo a je škoda si ho nezkusit. Tak si udělej výlet do matičky Prahy, bude se Ti to určitě líbit.  :raygun:  Jen myslím, že G26 nemají.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aha, tak to je divný. Třeba tam v souvislosti s tím něco předělávaj. Jen teď nevím kam budeme chodit? Rád jsem chodil večer, když jsme tam byli sami. Jednak byl větší klid, nemuselo se tolik hlídat co kde leží a navíc nehrozilo, že Tě trefí nějakej cizí mamlas.

Nějak Těch střelnic ubývá.

Nemáte tedy nějaký tip na střelnici v praze s podobně komorní atmosférou?

Nemám rát ty in střelnice, kam se chodí masírovat řízci co si koupili něco "stylovýho" co jim ještě chybělo k dokonalý image. Tam je k maléru vžycky trochu blíž.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Příjemná komorně-klubová střelnice je na Spořilově. Nevím, jak přes týden, leč v soboty tam bývá můj kamarád František, který už i řadě zdejších členů dopomohl ke zbrojáku, a když se mu zahlásíte heslem Chronomag, sice se zatváří kysele, neb nechápe, proč ti lidi radši neutrácí za střelivo než za hodinky, ale určitě Vám dá i nějakou klubovou výhodu.

Střelnice to není moc estetická, ale s o to je příjemnější přátelskou atmosférou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Příjemná komorně-klubová střelnice je na Spořilově. Nevím, jak přes týden, leč v soboty tam bývá můj kamarád František, který už i řadě zdejších členů dopomohl ke zbrojáku, a když se mu zahlásíte heslem Chronomag, sice se zatváří kysele, neb nechápe, proč ti lidi radši neutrácí za střelivo než za hodinky, ale určitě Vám dá i nějakou klubovou výhodu.

Střelnice to není moc estetická, ale s o to je příjemnější přátelskou atmosférou.

Dík tak to asi zkusíme, nemáme to o moc dál než do Avimu.

A minimálně by ho mohlo potěšit, že se to snažím dělit. Trochu do bouchaček a trochu do hodinek, taková moje Sophiina volba. :eek:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinak ještě doporučím jejich facebookovou stránku, kde bývá vypsaná otvírací doba a různé operativní změny. A bývá lepší se tam telefonicky objednat - mají 3 stavy, takže se může stát, že tam přijdete na blind a zrovna bude plno.

 

Františka ode mne pozdravujte, já ležím s rýmičkou. :/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jen dám za pravdu Šťepánovi, který mě na tuhle střelnici přivedl a taky mi ochotně pomáhal se zbrojákem (i spolu s Františkem, za což jim patří znovu velký dík). Ta střelnice je strašná díra..ale taková přátelsky útulná díra..a jinam už nechodím. František je fajn vstřícnej chlap, chodí tam většinou rozumní lidi, kteří půjčí, poradí, nebo si naopak o radu slušně řeknou, kouření povoleno a od té doby, co tam Štěpán přitáhnul kávovar Nespresso už to fakt nemá chybu. Navíc vše za lidové ceny a vždycky tam strávím mnohem víc času, než mám v plánu. A když se tam člověk potká se Štěpánem, tak je ještě dost možný, že odejde s Rolexkama..což teda tu střelnici nakonec dost prodražuje, ale je to jen o silné vůli:)

Štěpáne, brzy se uzdrav a těším se, že se tam zase brzy potkáme. Motorkářská sezóna končí, tak bude zase víc času na střílení.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...