Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Nevyjadřuji se, teď v neděli jsem pryč, příští by to možná šlo, ale jak píše Jeremy, na mně to nevisí, domluvte termín a místo a když to půjde rád dorazím.

 

Včera nás navštívil Zmizík, hned přiběhl i soused, tak jsme pokecali o zbraních, prohlédli pár krátkých i dlouhýchg kousků, ale pokecali i o autech a motorkách, bylo to příjemné... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to Tomasovi-2002 taky zkomplikuju, ležím s chřipkou :sweatdrop: , takže tuhle neděli nemůžu, příští podle rodinky (možná vezmeme děti v po. ze školy a zmizíme na delší víkend) ale o mě nejde. Jinak u Kolína je možnost zajistit venkovní střelnici (Jelen, cca 10km od Hradecké dálnice na 50kilometru) 150kč na hlavu za hodinu, ale měli bychom to sami pro sebe (jen s dozorem ale i pro ty co zatím nemají ZP). Takžetak ....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chlapi, co používáte za střelivo 9mm? Beru jen Vlašim, ale dneska mě prodavačka rozhodila otázkou jestli 7,5g nebo 8g. Cenu měla stejnou, tak jsem vzal od obojeho, ale nikdy se mě na to nikdo předtim ani neptal a něco dal..

 

Asi by mě taky rozhodila, protože nejsem zvyklý na gramy, ale na grainy. :) Střílím oboje, ale 124 gr (8 g) mi přijde pro moji zbraň přesnější. Chce to vyzkoušet, co líp sedne.

Původně byla ráže 9 mm vytvořena pro váhu 124 gr.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Máte někdo už zkušenosti s tuck in holstery? Chtěl jsem koupit Alien Gear 3.0 ale neposílaji do ČR tak hledám náhradu. Máte někdo nějaky typ? Koukal jsem ještě na Vedder holster LightTuck. Umí tuck-in u RH Holsters? Dík za případné rady.

Řešili jsem to tu nedávno. Taky bych šel do objednávky třeba z USA aby bylo levnější poštovné

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak po střelnici v nedělu mám zase hlavu v pejru. Glock 17 mě celkem zklamal a CZ ukázala svoje kvality. Líp se ČeZeta drží, lépe se mi s ní střílí a prostě uživatelsky mi příjde lepší. Jsem divný nebo když si koupím Glocka naučím se s ním střílet a držet ho? :-D 

 

Takže nakonec pouze na hobby střílení pořídím nejspíš nějakou novou Čezetu ať už 75 nebo 85 se slevou pro ozbrojené složky. Všude kde se píše o rozdílu mezi zbrojovkou a Glockem je vždy 80 % všech pisatelů pro Glocka a 20 % pro zbrojovku. Rozdíl mezi pořízením třeba G19 a CZ75 Duty mám cca 4000 Kč (což je celkem pěkný).  

 

Četl jsem i nějaké názory, že do zahraničí se vyváží lepší kusy než se prodávají u nás. Proto je plno amíků spokojenných s Českou výrobou.  Vidí případně někdo pod pokličku? Každopadně jako hobby střeleci  s ročním nastřelem cca 1500-2000 ks nábojů a s měnící se chutí zkoušet něco nového asi vydrž zbraně nemusím zajímat.  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak naučíš se nakonec s obojím, ale já i po delší době vždycky nastřílím líp s ČZ 75, než s G17. Mířenku i intuitivní. S ČZ mám i rychlejší tasení s natažením, jen na nošení je horší váhou a nutností mazat. Teď o víku jsem si zkoušel SP 07 a byl jsem nešťastnej. Jednak je strašně tlustá a pak jde mizerně natáhnout v kombat režimu. Nebo mám volšový ruce. Jinak na D-F jsem četl hodně mizernou odezvu na Glocky 4 gen, kde šla kvalita už do kytek na úkor snižování nákladů. Já preferuju na střelnici ČZ75B a nošení G27/3gen. Možná jednou/až (jestli) G udělá 44-ku, jednořadej subcompact v 0,40SW

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem vybíral mezi G19 a P-07 když jsem hledal univerzální zbraň. Nakonec jsem vybral Glock, protože je lehčí, tenčí a lépe se ovládá závěr. V neposlední řadě také kvůli dostatku příslušenství.

 

Pokud ale mám touhu nastřílet nějaké výkony, tak na to mám CZ SP-01 Shadow Orange. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...