Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Pohrávám si delší čas s takovou myšlenkou a nějak to nemůžu nechat bejt, cyklicky se mi to vrací. Byl by tu někdo schopný vyrobit, nebo domluvit výrobu cca 15-20 střel z poněkud netradičního materiálu a přebít je v ráži 9x19? Ve stříbře, ryzí kov dodám. Trochu recese, trochu sranda a mám rád Kulhánka :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jdou koupit susilky v kramech CZ a asi i jinde. Lugery jsou cerveny, plastovy. Ale nesplnuji pozadavek na vahu, oproti beznym Lugerum jsou lehci. Ale nenasel jsem za cele roky v tom nejakou nevyhodu, naopak. Vim o par vyrobenych susilkach, kdy se tam dala kule bez naplne a vedlo to k neblahym prekvapenim.

Pokud uz bys nutno nutne trval na 100% realu, tak radeji nez odvrtani nabojnice a vysypani naplne jdi za nekym, kdo prebiji a at ti udela par susilek, ktere ale budou mit uz vystrelenou zapalku. Jinak ti to psoukne kulku do hlavne a jsi v ....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, straspol napsal:

Asi Ti to bude připadat dost trapný, ale není to trochu nebezpečný..?

Trapný mi to nepřijde, proč tobě jo?  Ohledně nebezpečí - suším s 9x19 vyrobenými z běžného střeliva. Mají gumovou zápalku, střela je původní. Pro odlišení mají vyvrtanou dírku. 

U brokových ta dírka nelze, ale lze použít třeba barevný proužek, aby nedošlo k záměně. Zároveň chci co nejvíce podobné skutečným, protože to, co se běžně prodává, vypadá jako první dva obrázky a nedá se použít pro trénink. Rád bych něco, jako je na třetím obrázku. 

Paro - proto hledám kontakt na někoho, kdo přebíjí. A přijde mi, že sis nevšiml, že nehledám Lugery, ale brokové 12x70 nebo 12x76 :-) Lugery mám už několik let a fungují parádně. Bez nebezpečí a s výhodou toho, že mají všechny vlastnosti běžného náboje. 

1040a.jpg

cvicne-vybijeci-naboje-brokovnice-original.jpg

f2609_2_BRBSD12_500x500.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Taky me provazelo hledani samonabijeci brokovnice a vyhrala Beretta 1301 Tactical (mimo jine je i sami prodavame)a prebiji zatim vsechno co jsem ji dal, takze spokojenost. :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před pár lety jsem na doporučení a za pomoci místního člena koupil tuhle tureckou Deryu SPX-101. Není to sice prémiová značka, ale nic moc dražšího jsem nechtěl, na moje občasné prásknutí na střelnici stačí a doufám, že v domácích podmínkách nebude potřeba. Materiály neumím posoudit, ale zpracování mne mile překvapilo. Uvažoval jsem o laseru, ale pak jsem ji vybavil svítilnou Fenix (1000 lm) s dálkovým ovladačem. Svítilna má dost úzký vnitřní oslnivý kužel světla a jak jsme vyzkoušeli, na menší vzdálenost umí osobu, která dostane světlem do očí, dezorientovat, dotyčný blbě určuje zdroj světla a ještě chvilku po zhasnutí nevidí nic. Navíc jsem v podzemní střelnici zjistil, že kam namířím světlo, letí i broky (zkoušeno asi na 15 metrů). Jen jsem se ještě nedokopal k uchycení spouště ovladače na správné místo, třeba na suchý zip.   

CHR7.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 26. 4. 2020 v 11:23, j.e.n.i.k.82 napsal:

Trapný mi to nepřijde, proč tobě jo?  Ohledně nebezpečí - suším s 9x19 vyrobenými z běžného střeliva. Mají gumovou zápalku, střela je původní. Pro odlišení mají vyvrtanou dírku. 

U brokových ta dírka nelze, ale lze použít třeba barevný proužek, aby nedošlo k záměně. Zároveň chci co nejvíce podobné skutečným, protože to, co se běžně prodává, vypadá jako první dva obrázky a nedá se použít pro trénink. Rád bych něco, jako je na třetím obrázku. 

Paro - proto hledám kontakt na někoho, kdo přebíjí. A přijde mi, že sis nevšiml, že nehledám Lugery, ale brokové 12x70 nebo 12x76 :-) Lugery mám už několik let a fungují parádně. Bez nebezpečí a s výhodou toho, že mají všechny vlastnosti běžného náboje. 

Já jsem si udělal 30 sušilek z normálních vystřelených. Zkrátil jsem je na svých 63mm a pak je naplnil čímkoli a zalil tavnou pistolí. Zápalku jsem nechal původní vystřelenou. Mám to na sušení nabíjení pro IPSC pumpu. Tak jen tip, kdybys to chtěl na stejnou věc..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...