Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Docter je úplně v pohodě! Na nastřelení stačí okolo 10-15 ran a je to snadná práce... Podobné jsou M.R.D.S (zatracený autoopravy) a RMR, tyhle minikolimátory jsou prostě fajn. Malé, lehké, funkční. Mám RMR a naprostá spokojenost. Dříve Acog, Eotech a jiné. Tohle je konečný stav, nemám důvod měnit...

 

post-3414-0-14081300-1424291041_thumb.jpg

 

Dělají se kolimátory podobné Aimpointu H1 od různých firem. A některé opravdu vydrží hodně. Vcelku jednoduché, malé, lehké (ne jako ty výše uvedené, ale ještě ok). Vortexy jsou taky dobré - ty nové.

 

Mimochodem - největší zátěžový test na vybavení, jsou bojové zdravotnické výcviky. Nic tak neprověří odolnost a kvalitu jakékoliv výstroje a zbraní. Za normálních okolností pušku nevláčíte po betonu, nemlátíte s ní o kameny, schody, zábradlí, futra a jiné lidi, neválíte se na ní plnou vahou atd. Při zdravotním výcviku ano. Ty zbraně vlastně máte jen aby překážely, do všeho narážely a pořád jste je museli někde vláčet. Nikde jinde takový kouř nedostanou. A při takové příležitosti poznáte, co vydrží. Když se to zlomí, upadne, praskne a podobně - pak to tam nepatří  :whistling:  S tímhle kolimátorem jsem si absolutně jistý, vydrží prakticky cokoliv...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak mám doma nové CCP. Nakonec v černé barvě, ten dual tone nejde sehnat. Dokonce jsem z Řeháků vymámil dodatečnou slevu 500 CZK na novou registraci, když tu minulou zbraň jsem registroval zbytečně. Takže jsem celkem spokojenej.

 

Škoda jen toho nechutnýho šméčka, co na mě chtěli u Řeháků upéct, ale naštěstí kdo je připraven, nebývá překvapen, takže v poho :D  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, v tomhle případě selhaly kontrolní mechanismy, kterou jsou v zákoně a ve vyhláškách nastaveny dobře. Za 1. mu doktor neměl dát způsobilost případně mu jí měl odebrat a za 2. pokud už ho policajti řešili dřív, tak zbroják je možné odebrat i za opakované přestupky na úseku občanského soužití - což třeba měli udělat, pokud to byl vyhlášený potížista.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, v tomhle případě selhaly kontrolní mechanismy, kterou jsou v zákoně a ve vyhláškách nastaveny dobře. Za 1. mu doktor neměl dát způsobilost případně mu jí měl odebrat a za 2. pokud už ho policajti řešili dřív, tak zbroják je možné odebrat i za opakované přestupky na úseku občanského soužití - což třeba měli udělat, pokud to byl vyhlášený potížista.

Přesně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zbrane ako tradicne neboli dovod ale prostriedok. Jeden z mnohych. Poklial utocnikovi preskoci natolko, ze uz nehlada prospech, ale len pomstu za kazdu cenu, tak je vopred prakticky nezastavitelny. Mohol rovnako dobre niekoho pobodat obycajnym, nozom, ci srobovakom (viz nedavno vysinuta baba na strednej skole), pripdane mohol pustit plyn a vyhodit do vzduchu bytovku, rozstrelit autom hlucik ludi na zastavke alebo dokonca uflexovat v nejakej zatacke na trase Praha-Brno meter vonkajsej kolajnice. Proste ked budes chciet napachat skodu, aby si sa akoze pomstil svetu, tak ju napachas a je prakticky nemozne tomu zabranit. Urcite nie nejakou prvoplanovou akciou typu "medzi ludmi je privela zbrani".

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zbrane ako tradicne neboli dovod ale prostriedok. Jeden z mnohych. Poklial utocnikovi preskoci natolko, ze uz nehlada prospech, ale len pomstu za kazdu cenu, tak je vopred prakticky nezastavitelny. Mohol rovnako dobre niekoho pobodat obycajnym, nozom, ci srobovakom (viz nedavno vysinuta baba na strednej skole), pripdane mohol pustit plyn a vyhodit do vzduchu bytovku, rozstrelit autom hlucik ludi na zastavke alebo dokonca uflexovat v nejakej zatacke na trase Praha-Brno meter vonkajsej kolajnice. Proste ked budes chciet napachat skodu, aby si sa akoze pomstil svetu, tak ju napachas a je prakticky nemozne tomu zabranit. Urcite nie nejakou prvoplanovou akciou typu "medzi ludmi je privela zbrani".

+1

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zbrane ako tradicne neboli dovod ale prostriedok. Jeden z mnohych. Poklial utocnikovi preskoci natolko, ze uz nehlada prospech, ale len pomstu za kazdu cenu, tak je vopred prakticky nezastavitelny. Mohol rovnako dobre niekoho pobodat obycajnym, nozom, ci srobovakom (viz nedavno vysinuta baba na strednej skole), pripdane mohol pustit plyn a vyhodit do vzduchu bytovku, rozstrelit autom hlucik ludi na zastavke alebo dokonca uflexovat v nejakej zatacke na trase Praha-Brno meter vonkajsej kolajnice. Proste ked budes chciet napachat skodu, aby si sa akoze pomstil svetu, tak ju napachas a je prakticky nemozne tomu zabranit. Urcite nie nejakou prvoplanovou akciou typu "medzi ludmi je privela zbrani".

Take mi mluvis z duse, v podstate vsechny tebou popsane pripady se staly u nas (Cr/Sr) v nedavne minulosti, viz treba Frenstat p.R. nebo Hepnarova na Letne...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...