Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Hele já mám taky tři jednořaďáky, ale po tom výcviku teď jsem na to změnil názor. Sice se to skvěle nosí, na běžný střílení to taky není špatný, ale kapacita 6-7-8 je opravdu málo. Navíc mi G43 sebrala manželka, takže jsem si stejně nějakou zbraň musel koupit. 

G30 je dvouřaďák, 10+1,.45 ACP.

 

Tohle vlákno je o zbraních obecně, vzpomněl jsem si na mladá závodnické léta (vzduchovka, malorážka a na vojně Vz.58), trochu gůglil a zírám, co se dá natunit na CZ858:

post-3283-0-20349400-1435158028_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Anebo jinak - krátké zbraně se dělí na pistole, revolvery a Glocky :-)

I když v minulosti mi nechával jeden starý pán /snad shodou okolností se jmenoval Glock/ na jednom hraničním přechodu s Rakouskem katalogy zbraní, nožů .....

edit.: doplnění

Upraveno uživatelem gandalf
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

On je tu ten Glock už opravdu hodně zavedenej. Prodává to každej hokynář a pokud bude mít prodejce 3 pouzdra na zbraně, dvě z toho budou na Glocka. A navíc je to levný....když si člověk vezme, že za pár šupů koupí jetou G17 nebo 19, trochu přebíjených nábojů a hned je kopec zábavy :-) Já bych taky raději SIG P226 X-FIVE, ale dej si 60 papírů jenom za bouchačku. Za to s Glockem střílíš tři roky :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové, chápu Vaše nadšení. Taky jsem si jako malej hrál s plasovýma pistolkama.. :lol2: :lol2: :lol2:

Ale, ale to bych od Tebe necekal ;).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když tak na to koukám, Glock je v podstatě takovej Tissot. Je kvalitní, spolehlivej, ale prodává se v každé vesnické samoobsluze a proto je na ho*no, jak podotkl někdo v bývalém vláknu odpor k Tissotu.

 

Jo a já mám oboje, Glock i Tissot.

 

Edit: oprava

Upraveno uživatelem Lenin
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když tak na to koukám, Glock je v podstatě takovej Tissot. Je kvalitní, spolehlivej, ale prodává se v každé vesnické samoobsluze a proto je na ho*no, jak podotkl někdo v bývalém vláknu odpor k Tissotu.

 

Jo a já mám oboje, Glock i Tissot.

 

Edit: oprava

 

Já bych teda Glocka přirovnal spíš ke CASIO G-SHOCK :D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nechci rozpoutávat diskuzi, co je lepší než G, ale zajímalo by mě, kdo ze spokojených majitelů G vyzkoušel Walther P99 a proč si nechal G.

Sám mám obě, G17 jen kvůli dceři, protože s ničím jiným střílet nechce, ale to je spíš kvůli jejímu image, ne pro vlastnosti zbraně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nechci rozpoutávat diskuzi, co je lepší než G, ale zajímalo by mě, kdo ze spokojených majitelů G vyzkoušel Walther P99 a proč si nechal G.

Sám mám obě, G17 jen kvůli dceři, protože s ničím jiným střílet nechce, ale to je spíš kvůli jejímu image, ne pro vlastnosti zbraně.

P99 jsem zkoušel a je to moc fajn pistole. Každopádně znám jednoho člověka co na P99 začínal a naopak přešel na G19. Což i mě překvapilo, protože jsou to aspon pro mě dost podobné zbraně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nechci rozpoutávat diskuzi, co je lepší než G, ale zajímalo by mě, kdo ze spokojených majitelů G vyzkoušel Walther P99 a proč si nechal G.

Sám mám obě, G17 jen kvůli dceři, protože s ničím jiným střílet nechce, ale to je spíš kvůli jejímu image, ne pro vlastnosti zbraně.

Já, měl jsem P99 a sekala se mi (už se to tu probíralo a patrně jsem byl jediný, ale bylo to tak) a pak jsem zkusil G a bylo to. Jinak P99 super držení a střílení, G to samé a jednoduchost (proto si asi rozumíme :-) )
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zajímavá variace na téma Glock je třeba Springfield XDS. Sice menší kapacita (dá se zvětšit prodlouženou rukojetí), ale pořádná ráže .45ACP, příjemná hmotnost a údajně se drží lépe než Glock. Měnit a trhat rodinu ale nebudu, holky se maj rády, spíš jim pořídím dlouhého a bystrozrakého brášku...

post-3283-0-16197700-1435321606_thumb.jpg

post-3283-0-10244100-1435321623_thumb.jpg

post-3283-0-78365600-1435321646_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zajímavá variace na téma Glock je třeba Springfield XDS. Sice menší kapacita (dá se zvětšit prodlouženou rukojetí), ale pořádná ráže .45ACP, příjemná hmotnost a údajně se drží lépe než Glock. Měnit a trhat rodinu ale nebudu, holky se maj rády, spíš jim pořídím dlouhého a bystrozrakého brášku...

To XDS je pěkný a stačilo by i v 9mm, rád bych se na něj někde podíval, ale není to moc k sehnání....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...