Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Ok.

Mohl by jsi mi změřit šířku závěru?

Nějak se mi to nedaří nikde najít.

Přemýšlím o něčem v 9mm a subcompactu, ale mám trochu obavu z toho (pro mně) "přepojistkovaní" u té xds :-)

 

Navíc je tam jen ta dlaňová pojistka, která je podle mě fajn. Zvyšuje bezpečnost a když to aspoň trochu vágně vezmeš do ruky, tak se odjistí. Tam bych opravdu problém neviděl.

 

...ruka, nebo bouchačka...?  :lol2: :lol2: :lol2:

 

Bouchačka. Moje ruka má hodnotu maximálně jak prasečí nožička pro psa :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na to fakt stačí jeden klidnej víkend těsně před zkouškama.

Klidnej vilend jsem jiz par let nemel, tak jsem se skrze podobnou aplikaci na WP8.1 a iOS vzdelaval od podani zadosti o zkousku az po termin zkousky... Celkem 3 mesice cca 5, 10 minut denne. Zkouska pak byla za plny pocet

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kazaam

 

Já mám už asi dva roky tašku od Falca, typ 529 a maximální spokojenost. Vypadá civilně, nikdo by v ní zbraň nehledal a když do ní nahážu všechny svoje "nezbytnosti," dostanu se na 3,5 kg a taška to zvládá v pohodě. A není ještě tolik profláknutá, jako tašky od maxpeditionu a podobných firem. Respektive jsem s ní ještě nikoho nepotkal. U nás ji zatím nikdo neprodává, ale bez problémů ti ji pošlou že Slovenska na dobírku domů...

 

 

Edit: abych neplevelil, Tomasi, taky doporučuji Avim.

Upraveno uživatelem Lenin
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kazaam

 

Já mám už asi dva roky tašku od Falca, typ 529 a maximální spokojenost. Vypadá civilně, nikdo by v ní zbraň nehledal a když do ní nahážu všechny svoje "nezbytnosti," dostanu se na 3,5 kg a taška to zvládá v pohodě. A není ještě tolik profláknutá, jako tašky od maxpeditionu a podobných firem. Respektive jsem s ní ještě nikoho nepotkal. U nás ji zatím nikdo neprodává, ale bez problémů ti ji pošlou že Slovenska na dobírku domů...

 

 

Edit: abych neplevelil, Tomasi, taky doporučuji Avim.

Díky moc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hola, hola, celé jsem si to přečetl. Co názor, to original. Zbraň si člověk nepořizuje proto, aby někoho zabil, ale proto, aby nebyl zabit. Výstřel je až ta nejposlednější možnost v záchraně života. Dokonce i útěk není zbabělost, pokud nehrozí, že útočník zabije jiného a vy jste byl před útěkem jediný, kdo měl třeba to štěstí a zbraň měl při sobě. V tom případě je útěk k ničemu.

     Zbraně nejsou jen na zabíjení lidí a zvířat, a le to i nádherná technická věc. Sama zbraň nikdy nikomu neublížila.

     Pravda je, že na správné rozhodnutí o použití zbraně má obránce sekundu, někdy i méně, ale soudy mohou několik měsíců zjišťovat, zda postup obránce nemohl být jiný. Ale nutná obrana hovoří jasně.

     Každému přeji, aby zbraň používal pokud možno jen nastřelnici pro zábavu, ale v dnešní době, nevím, nevím. Uvidímě, co nás potká za pár let, či dokonce měsíců.

 

Heslo dne ,,S KEVINEM NEJSI NIKDY SÁM" 9mm MAKAROV

 

Kránou dobrou noc přeji.

post-20133-0-60427600-1443821753_thumb.jpg

post-20133-0-23476000-1443821757_thumb.jpg

post-20133-0-99259500-1443821760_thumb.jpg

post-20133-0-78615800-1443821764_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hola, hola, celé jsem si to přečetl. Co názor, to original. Zbraň si člověk nepořizuje proto, aby někoho zabil, ale proto, aby nebyl zabit. Výstřel je až ta nejposlednější možnost v záchraně života. Dokonce i útěk není zbabělost, pokud nehrozí, že útočník zabije jiného a vy jste byl před útěkem jediný, kdo měl třeba to štěstí a zbraň měl při sobě. V tom případě je útěk k ničemu.

     Zbraně nejsou jen na zabíjení lidí a zvířat, a le to i nádherná technická věc. Sama zbraň nikdy nikomu neublížila.

     Pravda je, že na správné rozhodnutí o použití zbraně má obránce sekundu, někdy i méně, ale soudy mohou několik měsíců zjišťovat, zda postup obránce nemohl být jiný. Ale nutná obrana hovoří jasně.

     Každému přeji, aby zbraň používal pokud možno jen nastřelnici pro zábavu, ale v dnešní době, nevím, nevím. Uvidímě, co nás potká za pár let, či dokonce měsíců.

 

Heslo dne ,,S KEVINEM NEJSI NIKDY SÁM" 9mm MAKAROV

 

Kránou dobrou noc přeji.

Asi musím ve všem souhlasit. Dobrou noc s Kevinem. Saffety First.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zkoušky:  jestli někde udělá zkoušky více jak 80% lidí, je něco špatně. Hlavně u komisaře... Běžné je 50% i míň. 

 

Tomas: běžný problém - špatný úchop. Jestli by nebylo lepší se naučit jak dobře držet zbraň (i pod stresem), než to prodávat... Taky je dobrý vědět jak funguje fyzika a taky lidské tělo...

 

Světla: často je možné eliminovat útok pouze dobrým použitím svítilny. 100 lumenů stačí až až. Doporučuju výcvik a ten noční LOS je taky dobrý nápad. Svítilnu lze samozřejmě držet i mimo tělo, aby případný výstřel na zdroj světla neohrozil jeho uživatele (FBI držení). Opět - výcvik...

 

Co se zbraní obecně týká - kašlete na rady na internetu, jděte na střelnici nebo na výcvik, kde vám někdo umí ukázat co a jak. A taky vysvětlit. Je to jen fyzika pro základní školu a nauka o lidském těle a jak funguje. No a hlavně psychika  :lol2:

 

Při střelbě používáme tři nástroje: 

 

1. zbraň a příslušenství (střelivo atd.). Snadné vyřešit a dobře vybrat - když se ví jak na to...

2. vlastní tělo. Lze se naučit a využívat ho efektivně...

3. hlava. Průser... To už je vyšší dívčí  :wallbash:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...