Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Záleží na účelu. Jestli často nosíš, volil bych G27 nebo G30. Na střelnici a trénink zas full size devítku. Mimochodem včera jsem nasadil Truglo TFX a je to paráda, furt běhám po stodolách a užívám si přechody světlo/šero/stín/tma - všechno dobrý. Kombinace Tritia a světlovodů má samý pozitiva (mimo cenovku).

 

post-17198-0-75765000-1446393548_thumb.jpg

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Záleží na účelu. Jestli často nosíš, volil bych G27 nebo G30. Na střelnici a trénink zas full size devítku. Mimochodem včera jsem nasadil Truglo TFX a je to paráda, furt běhám po stodolách a užívám si přechody světlo/šero/stín/tma - všechno dobrý. Kombinace Tritia a světlovodů má samý pozitiva (mimo cenovku).

 

attachicon.gifCZ 75B truuglo TFX (1).JPG

 

a neni to vecer videt moc?

myslim i pro okoli

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Záleží na účelu. Jestli často nosíš, volil bych G27 nebo G30. Na střelnici a trénink zas full size devítku. Mimochodem včera jsem nasadil Truglo TFX a je to paráda, furt běhám po stodolách a užívám si přechody světlo/šero/stín/tma - všechno dobrý. Kombinace Tritia a světlovodů má samý pozitiva (mimo cenovku).

 

attachicon.gifCZ 75B truuglo TFX (1).JPG

 

Mám TFX na Glocku 34 už asi měsíc. V noci paráda, ale třeba ve střeleckém boxu kde je stín vidím prd a tam byly ty klasický mířidla lepší :-) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...