Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

K té ráně jistoty...mám papíry cca od března a na zkouškách za ránu jistoty vyhazoval. Že prý rána jistoty patřila někam na legie a pokud dodržuji zásady bezpečné manipulace, není nutný.

 

Každopádně jsem ránu jistoty naposledy NEpoužil na zkouškách a od té doby vždy...a tím, že mám teď Glock, mi nic jiného ani nezbývá :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, sháním tuhle 38, ale nedaří se mi v ČR. Pokud by někdo měl nějaký kontakt či známost, prosím o radu. Dle dovozce prý nedostupná. Díky

 

http://www.ruger.com/products/lcr/specSheets/5431.html

Něco podobného jsem viděl, ale byl to SW .32 se skrytým kohoutem, sklápěcí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, sháním tuhle 38, ale nedaří se mi v ČR. Pokud by někdo měl nějaký kontakt či známost, prosím [/url]

kolem 6 tisic se da koupit sestiranny Colt Detective, +P se s tim vystreli asi jen parkrat, ale stavitelna miridla neprekazi, vazi to jen o 20 deka vic a je to hned k dostani za pulku :-) a cenu to neztrati, jako bonus

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, sháním tuhle 38, ale nedaří se mi v ČR. Pokud by někdo měl nějaký kontakt či známost, prosím o radu. Dle dovozce prý nedostupná. Díky

 

Mam verzi s 2" a skrytým kohoutem - nejlepsi obranná zbran na skryté nošení co jsem kdy mel a ze jsem jich teda mel hoodne :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...