Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Ne evropsky zbrojak slouzi ke zjednoduseni administrativy okolo vyvozu a zpetneho dovozu zbrani a streliva v ramci EU.

Stejne musis vyplnit a odevzdat formular "o vyvozu a zpetneho dovozu zbrani a streliva" doplneny pozvanim nebo kalendarem soutezi.

 

Tudiz s nim muzes pouze zban a strelivo DRZET. To je privezes ve futralu na soutez nebo lov, ktery absolvujes. Po skonceni teto zabavy zas ulozis do futralu a jedes domu.

 

Vydani stoji 700 a zapis jedne zbrane 100.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sám sem měl.  Blbuvzdorná věcička.  Ale na denní nošení je vhodnější G40.  Tohle bylo vytvořeno jako kompaktní zbraň pro policii.  Ta armádní 17 je totiž  zbytečně velká.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A sakryš,  sem to dal popaměti a už jsem nepátral,  samo sebou jsem myslel ten subkompakt v ráži 40.  Je to asi na 6 ran,  ale jak se říká když to nevyřeší 3 rány tak tam už nepomůže nic.

Jediný co jsem nepobral, když si někdo pořídí malou pistolku s vnějším kohoutem.  Ten se tutově zasekne do hadrů když to bude nanejvýš nevhodné. Třeba walther ppk.

Ale dobrá volba.  G19 je tak akorát do ruky,  na mířenku to není,  do sedmi m. dostačující.  Akorát jsem tam nikdy neládoval víc jak 6patron.   Plnej zásobník se pronese a viz výše není potřeba.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je pravda, ze u G19 15+1 je znat, ale za pasem se to da. Celej den, sedm dni v tydnu bych to ale nosit nechtel. Ja malem odesel s G43. Moc se mi libil. Akorad do ruky (se zasobnikem s botkou).

Kup si k tomu toho smitaka M36 z mujglock a mas super kombo :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Blam: Tak gratulace. Teď bude od tebe chvíli pokoj. :-)

 

Marhi: Teda nosit pistoli s poloprázdným zásobníkem... to už je lepší revolver. Jinak rezervní zásobník se nenosí jen z důvodu zvýšení kapacity, ale hlavně že většina možných závad pistole může nastat v zásobníku.

 

Já to mám u 1911 i na vyvažování, ale mít na opasku okamžitě k dispozici krabičku nábojů taky není špatný pocit. :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je pravda, ze u G19 15+1 je znat, ale za pasem se to da. Celej den, sedm dni v tydnu bych to ale nosit nechtel. Ja malem odesel s G43. Moc se mi libil. Akorad do ruky (se zasobnikem s botkou).

To je právě ono,  ne každodenní nošení jsou ty subkompakty.  Za čas už ani nevíš že to máš.  Jsou sice borci co klidně vláčí m1911 a její klony,  ovšem to jsou kovbojové.  Neumím si představit mít na zadeli víc jak 1,5 kg celej den.  To spustíš gatě a prdne dlažba.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Blam: Tak gratulace. Teď bude od tebe chvíli pokoj. :-)

 

Marhi: Teda nosit pistoli s poloprázdným zásobníkem... to už je lepší revolver. Jinak rezervní zásobník se nenosí jen z důvodu zvýšení kapacity, ale hlavně že většina možných závad pistole může nastat v zásobníku.

 

Já to mám u 1911 i na vyvažování, ale mít na opasku okamžitě k dispozici krabičku nábojů taky není špatný pocit. :-)

Takže cowboy,  asi tak: v noci do sherwoodu bych si vzal i rezervní zásobník.  Při cestě na střelnici to vidím jako schýzu.  Každý soudruh se musí rozhodnout co mu vyhovuje.  A jelikož jsem měl zbroják o dost dřív než řidičák, tak sem to vláčel autobusem.  A celej ten arzenál se líp vozil v tašce než na těle.

Upraveno uživatelem Marhi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...