Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Diky. Presne neco takovyho jsem myslel. Na revolver by z razi, ktery uz mam, pripadala v uvahu jen .44 magnum, coz je na takovyho prcka trochu moc. Jinak souhlas. 9mm je na revolver fakt trochu nezvyk. Upraveno uživatelem Cyril
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Měl jsem Rugera Sp 101 v razi 9mm Luger. Příjemnější chování nez u 357 Magnum, ale horší nez u 38 sp. Subjektivně méně příjemný zpětný raz a hlavne zvuk výstřelu.

Nabíjení pomoci klipu... No nevim. Ty klipy jsou docela subtilni a nebude podle me problem je poškodit. Nabízet se da i bez nich, ale pak je z válce musíš vytahovat po jednom.

 

Tenhle Lcr mam v 38 sp a je super. Imho dostatečná ráže na obranu a s dvěma extra nabijecimi pásky dokážu i poměrně rychle přejít.

 

Luger bych nechal pistoli :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě přide luger v revolveru ok, ale když ve stejně velkým revolveru může bejt 357 mag, tak prostě nějak potřebuju to maximum. Jo, je v 357 těžší (výrazně), jiný materiály a tak, ale i přesto... A z tý 357 se oficiálně dá střílet 38 spl...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hrozně se mi líbí NAA revolvery, sháněl jsem MiniMastera, ale není, prý až na jaře. Nechat na něj místo tý hnusný gumy udělat střenky ze dřeva, nějaké subtilní, krásné by to muselo být.

 

Máte od nich někdo něco?

 

http://www.kozap.cz/katalog/72/north-american-arms/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mohl bys to trochu upřesnit? jsou to moje oblíbené koule, protože je používám jak v revolverech tak i pistoli

jestli mi něco neuniklo

...trosku vytrzeno z kontextu, psal sem "...vlastni laborace, akorat bacha na WC kule..."

 

Co se tyce strelby revolveru komorovaneho .357 prebijenymi naboji .38 spec, vznikal u nekterych zbrani problem v prechodu (nabehu) do vyvrtu hlavne a nasledne vzniku razovych vln v komore a v hlavni revolveru. Zavisle je to na typu strely a druhu a laboraci prachu. U WC strel to bylo nejmarknantnejsi vzhledem ke konstrukci (delka a dutina). Nevim presne, ktere revolvery tim trpely (trpi), ale bylo popsano par poskozeni zbrane. Vim, ze nekteri vyrobci na to reagovali upravenym nabehem vyvrtu v dalsich modelech (evolucich). Na forech specializovanych na zbrane a vse kolem urcite najdes podrobnejsi informace.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem se konečně, po několika letech váhání, rozhodl udělat si zbrojní průkaz (skupiny E). Může mi, prosím, někdo poradit, jaký je nejrychlejší postup, jaká je ověřená střelnice (jsem z Prahy 5), případně pomoci tím vším optimálně projít???

Díky pavča.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem se konečně, po několika letech váhání, rozhodl udělat si zbrojní průkaz (skupiny E). Může mi, prosím, někdo poradit, jaký je nejrychlejší postup, jaká je ověřená střelnice (jsem z Prahy 5), případně pomoci tím vším optimálně projít???

Díky pavča.

dost odpovědí najdeš tady

http://zbranekvalitne.cz/zbrojni-prukaz/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky, paráda!

 

Pospěš s přihláškou na cajtech. Ozbrojit se chce už každej první a je to znát při čekačkách na zkoušky. Když si to podáš dneska, půjdeš, odhadem, někdy na jaře...   2017 :-)))))

 

Neee, ale tak přelom březen / duben 2016 :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pospěš s přihláškou na cajtech. Ozbrojit se chce už každej první a je to znát při čekačkách na zkoušky. Když si to podáš dneska, půjdeš, odhadem, někdy na jaře...   2017 :-)))))

 

Neee, ale tak přelom březen / duben 2016 :)

Jéžiškote, to jsem nečekal, velmi naivně jsem si myslel, že to je otázka tak dvou tří měsíců......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...