Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Pánové, dovolím si vám představit větrovku mého kamaráda /a našeho člena/. Cal. .25/6.35mm. Abych použil jeho slova - masakr.

Můžeš napsat něco víc? Co je to za typ, zkušenosti a kde se dá koupit, to se mi moc líbí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Můžeš napsat něco víc? Co je to za typ, zkušenosti a kde se dá koupit, to se mi moc líbí.

Tady jsou různé typy. https://www.google.cz/search?q=air+rifle+cricket&biw=1093&bih=643&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ved=0ahUKEwiSsKmw39vKAhVCcg8KHaSOASIQsAQIIA

"Holá" stojí kolem 1.100 liber /+- 34.000 kč/, tahle má dodělané "dřevo" ......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rozmýšlím, co za fullsize 9L a zjišťuju, že je toho k zapůjčení (ať už na střelnici nebo v obchodech) žalostně málo. Není tu někdo, kdo by měl Steyra M/L-A1, HK VP9, S&W MP9, Walthera P99Q nebo Sig Sauera P320 a nechal by mě z toho v Avimu prásknout? Střelnice a kafe samozřejmě na mě. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To jsem se zapomnel zeptat, "lanovku" ovladal spravce, ale vic nez 15 m to nebylo

Jako decko jsem strilel zavodne vzduchovku, vyhral jsem nejake okresni prebory, pak na vojne klasika CZ + vz.58 + protiletadlovy kulomet 12,7 mm na vezi T55 + jako perlicka 100mm tankovy kanon... Pak 25 let nic, az ted. Zatim to vypada jako nadejny konicek ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rozmýšlím, co za fullsize 9L a zjišťuju, že je toho k zapůjčení (ať už na střelnici nebo v obchodech) žalostně málo. Není tu někdo, kdo by měl Steyra M/L-A1, HK VP9, S&W MP9, Walthera P99Q nebo Sig Sauera P320 a nechal by mě z toho v Avimu prásknout? Střelnice a kafe samozřejmě na mě.

Řešil jsem stejný problem, nakonec jsem skončil u Steyr M9A1. Pomohl bych Ti, ale jsem z Brna. Kupoval jsem v Beareka. Střílel jsem z PPQ, G19 a nakonec vybral toho Steyra a jsem maximálně spokojen. Neměnil bych ani za PPQ ani za Glocka.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Řešil jsem stejný problem, nakonec jsem skončil u Steyr M9A1. Pomohl bych Ti, ale jsem z Brna. Kupoval jsem v Beareka. Střílel jsem z PPQ, G19 a nakonec vybral toho Steyra a jsem maximálně spokojen. Neměnil bych ani za PPQ ani za Glocka.

 

Taky jsem tam na něj koukala, ale bohužel mi řekli, že vyzkoušení není možné. Nechápu, že nejsou schopni poskytnout takový relativně základní servis... Glocka nechci, jeden mi stačí ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi pudu mimo proud, ale za mě, na střílení si když už fullsize, tak v kovu a na nošení něco malého v plastu. Ač velké, pořád je to služební nářadí, které nemá šanci proti čemukoliv v SA/DA v kovu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Muzes vice popsat? Kope nekope? Spolehlivost?

Nekope, příjemně sedí v ruce i rameni, závěr jde lehce, ovládání závěru levou rukou je bezva - příjemná zbraň. Byl na tom ten kukr se zeleným nebo červeným bodem /vyzkoušel jsem obojí, snad ten červený bod byl lepší/. Střílel jsem na 20 a 25m, nejhorší zásahy v 9. První serii 10 ran jsem posadil všechny do 9 snad do velikostu 10 kč, v ose terče, dole. Ale to mohlo být prý tím, že někdo manipuloval s tím kukrem. Na první setkání s touto zbraní to bylo dobrý. Doporučuji vyzkoušet!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Muzes vice popsat? Kope nekope? Spolehlivost?

Nekope, rsp. pro me docela přirozeně nic co bys nečekal ;)

Me se z ni střílí hodne příjemné, je fakt, ze na tom mame naroubený kolimatory takze kam miris tam se většinou trefis ikdyz to drzis poprvé.

Chce si to zkusit, treba Ti to nebude vyhovovat, jsou tam detaily co se mi třebas nelíbí, ale celkové za me fajn zbraň.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi pudu mimo proud, ale za mě, na střílení si když už fullsize, tak v kovu a na nošení něco malého v plastu. Ač velké, pořád je to služební nářadí, které nemá šanci proti čemukoliv v SA/DA v kovu.

S tim celkem souhlasim, ale co konkretne, kdyz 9L? (neresit razi, sla bych do 1911) Prijde mi, ze tradicni vyrobci posledni dobou trochu zaspali... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

S tim celkem souhlasim, ale co konkretne, kdyz 9L? (neresit razi, sla bych do 1911) Prijde mi, ze tradicni vyrobci posledni dobou trochu zaspali...

A co Berettu 92? Je to Luger a lety proverena klasika...

Upraveno uživatelem jerry82
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S tim celkem souhlasim, ale co konkretne, kdyz 9L? (neresit razi, sla bych do 1911) Prijde mi, ze tradicni vyrobci posledni dobou trochu zaspali...

Je spousta klonu 1911 v razi 9mm od ruznych vyrobcu od STI po Norinco...

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...