Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Co bych taky čekal za 1400, které jsem dal za dva křížky na žádosti že ...:-)

 

Jinak to mohu celé shrnout asi takto:

přístup všech úředních osob (místní odd. + krajské řed. + komisař) velmi profesionální a vstřícný.

Správci na obou střelnicích ochotní, trpěliví.

Mám z těch lidí kolem zbraní fajn pocit.

 

P.S. dnes jsem viděl uchazeče, v jejichž existenci jsem nevěřil. Těm bych nesvěřil ani vzduchovku - komisař to naštěstí viděl podobně...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak kdyz ho porovnam ve "ctyrpalcaku" s DE, tak DE je proti tomu flobertka :-).

Ale je pravdou, ze naboje byly 500gr...

 

Edit: pocitove "hnusnejsi" uz mi prisel jen .454 ...ale tam to bylo asi dost dane hladkou pazbou. 

Upraveno uživatelem Xenomorfus
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi to už tady někdy zaznělo, ale já to nenašel - na které střelnici Tě najdeme Harry?

 

Jestli mohu - Brandýs. Teď v týdnu mi Harry věnoval hodinku a dalo mi to mnohem víc, než všechno před tím dohromady. Takže vím, že to nebyla hodinka poslední.

 

Ještě jednou díky, Harry.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak kdyz ho porovnam ve "ctyrpalcaku" s DE, tak DE je proti tomu flobertka :-).

Ale je pravdou, ze naboje byly 500gr...

 

Edit: pocitove "hnusnejsi" uz mi prisel jen .454 ...ale tam to bylo asi dost dane hladkou pazbou. 

presne, 2,5 palcovej Ruger ve 454 je to nejvetsi zlo, co jsem strilel, nejen ze kope ale i lame

ale take je mozne, ze jsem mekota :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Posledně jsem se tady ptal na používání lineárního kompenzátoru na EVO 3. Výrobcem mi bylo sděleno, že vzhledem k náboji 9mm Luger, k hmotnosti zbraně a délce hlavně je to zbytečnost. Na druhou stranu jsou špatné zkušenosti s tou koncovkou hlavně, co tam montují /občas se utrhne/. Ono tam totiž není u toho výstřelového otvoru žádné zahrdlení, je to ploché a zplodiny výstřelu do té plochy narážejí plnou silou, než se rozfouknou do stran. Ale jestli to EVO koupim, tak ten kompenzátor vyzkouším /třeba výrobce zbraně jen pohaněl něco, co nevyrábí/.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

9L dle normy nemá dost velké tlaky, aby ti komp na něco většího byl. Lineární navíc není komp, ale usměrňovač hluku původně vyvinutý na ultrakrátké SBR v puškových rážích, které zmasakrují vše kolem. Komp musí generovat silový vektor proti zpětnému rázu a/nebo zdvihu, toto nic z toho neumí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...