Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Kluci, můžete mi někdo doporučit certifikovanou schránku na uložení 3- 4 krátkých zbraní? Jsem prozatím limitovaný prostorem, tak nic většího nechci. Větší skříň přijde až do baráku. Díky..

 

EDIT: Ještě doplním, že mi jde jen o uskladnění zbraní pouze pro potřeby zákona, kvalitní zabezpečení budu řešit až v domě.

Upraveno uživatelem jerry82
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ta gumi je ivanovo uprava na strelbu davkou z revolveru! 6 patentu usa!

Něco mi ušlo? Jak by to mělo fungovat:-)?

 

Začínám pokukovat po krátké, obranné brokovnici. Pumpa, 12 mm, 5 nábojů v trubici pod hlavní, jen pistolová rukojeť, ale možnosti připnutí pažby. Kamarád má nějakou za pár korun, účel splní, jen bych uvítal možnost kompenzátoru, pokud jsou na brokovnicích účinné, v tomhle jsem laik, nechám si poradit. Líbila by se mi i lišta na příslušenství, resp.svítilnu. Cenu si představuji spíš nižší, moc se s tím pro zábavu střílet nebude. Díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Něco mi ušlo? Jak by to mělo fungovat:-)?

 

Začínám pokukovat po krátké, obranné brokovnici. Pumpa, 12 mm, 5 nábojů v trubici pod hlavní, jen pistolová rukojeť, ale možnosti připnutí pažby. Kamarád má nějakou za pár korun, účel splní, jen bych uvítal možnost kompenzátoru, pokud jsou na brokovnicích účinné, v tomhle jsem laik, nechám si poradit. Líbila by se mi i lišta na příslušenství, resp.svítilnu. Cenu si představuji spíš nižší, moc se s tím pro zábavu střílet nebude. Díky.

Fabarm :-)

http://www.fabarm.com/web_eng/dettaglio-prodotto.asp?i=118

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem koukal na brokovnice Fabarm. Nádhera, nejvíc mne zaujala Martial-Pistola 11", ale stojí kolem 20 tisíc, což mi přijde za koště na zametání dvorku fakt dost, resp. cena asi odpovídá, ale nechce se mi za ní tolik dát. Je malinká (53 cm), skvělá mířidla, lišta na svítilnu, netuším jak pažba.

 

Naproti tomu je za levný peníz třeba tohle Norinco Hawk, má ho kamarád, něco s ním už nastřílel a je spokojen, jednoduchá zbraň bez výstupků, o nic se nezachytne, v ceně je i pažba. Není určitě tak kvalitní, povrchová úprava se mi moc nelíbí, je o 5 cm delší (58 cm), ale zase stojí 9 tisíc.

 

A teď babo raď, hlava nebo srdce?

post-3283-0-47687600-1455805189_thumb.jpg

post-3283-0-15772300-1455805208_thumb.jpg

post-3283-0-93629300-1455805222_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Něco mi ušlo? Jak by to mělo fungovat:-)?

 

Začínám pokukovat po krátké, obranné brokovnici. Pumpa, 12 mm, 5 nábojů v trubici pod hlavní, jen pistolová rukojeť, ale možnosti připnutí pažby. Kamarád má nějakou za pár korun, účel splní, jen bych uvítal možnost kompenzátoru, pokud jsou na brokovnicích účinné, v tomhle jsem laik, nechám si poradit. Líbila by se mi i lišta na příslušenství, resp.svítilnu. Cenu si představuji spíš nižší, moc se s tím pro zábavu střílet nebude. Díky.

No co třeba toto, je příjemná do ruky, má sklápěcí pažbu, hlaveň 47 cm, 6+1 nábojů 12x76, má úsťový kompenzátor, mířidla, velmi pěkně provedená, cenově dobrá 8.860,- Kč.

 

AKKAR Karatay Taktik:

Upraveno uživatelem pavča
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Něco mi ušlo? Jak by to mělo fungovat:-)?

 

Začínám pokukovat po krátké, obranné brokovnici. Pumpa, 12 mm, 5 nábojů v trubici pod hlavní, jen pistolová rukojeť, ale možnosti připnutí pažby. Kamarád má nějakou za pár korun, účel splní, jen bych uvítal možnost kompenzátoru, pokud jsou na brokovnicích účinné, v tomhle jsem laik, nechám si poradit. Líbila by se mi i lišta na příslušenství, resp.svítilnu. Cenu si představuji spíš nižší, moc se s tím pro zábavu střílet nebude. Díky.

Hele, jen technická: U brokovnic nezamená ráže 12 milimetry. :lol2: 

Promiň, ale nedalo mi to.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...