Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Asi ještě pořídim pár zásobníků, dokud to neni hlavní součást zbraně, a pak to zakonzervovaný někde zakopu.  <_<

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi ještě pořídim pár zásobníků, dokud to neni hlavní součást zbraně, a pak to zakonzervovaný někde zakopu.  <_<

A až tě třeba na střelnici někdo nachytá s neregistrovaným zásobníkem, tak jsi bez "not", nebo ti, když bude nejhůře, zbydou jen ty zásobníky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přesně. Když to bude nelegální a zakopaný na dvorku, tak to těžko budu tahat na střelnici tak jako tak. Já jsem fakt zvědavej, jak se k tomu postaví europarlament. Nakonec budeme chodit pro nákupka na zásobníky. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové, měl bych prosbičku. Uvažuji o nové devítce. Mám zděděnou CZ75B. Funguje bezvadně, ale přeci jen, je na můj vkus trochu velká a těžká. Chtěl bych tedy 9x19, délku hlavně cca 3,8-4 palce, na střelnici (pro radost a trénink, ne na nějakou velkou mířenku) a na příležitostné nošení. Důležitá informace je, že mám malou dlaň. Vybral jsem si pár kandidátů, které si pochopitelně a rád omakám (nebo už jsem omakal) a pokud to půjde, tak i "ostřílím". Ale jde mi spíš o vaše osobní zkušenosti, co a proč byste mi na jejich základě tu či onu doporučili nebo nedoporučili.

 

Takže mí kandidáti jsou:

Walther PPQ (4 in)

Glock 19

Steyr M9A1

S&W MP9 / MP9 Compact

XDm-9 / -9 Compact

 

Díky za vaše zkušenosti

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když to bouchne a vracíš ukaovák zase dopředu, tak v jednu chvíli to cvakne a můžeš zase střílet. Tak to je reset.

Jeremy, Duke: Ok, dik. Myslel sem, ze to strili az kdyz mam ten ukazovak zas uplne vepredu. Zatim jsem nad tim nejak nepremejslel.

Edit: Ted na to cumim na youtube, to sem nevedel, ze to de.

Upraveno uživatelem Zmizík
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Víc na střelnici než na nošení...dal bych stranou včecko s přímoběžným úderníkem a šel do něčeho s kladivem. Snad s výjimkou PPQ. Zkus GP K100 - má suprovou spoušť, skvělé chování díky konstrukci, výměnné rukojeti a nestojí moc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Osobně jsem velkej fanoušek Glocků, takže s devatenáctkou podle mě chybu neuděláš, pokud Ti sedí v ruce... Na druhou stranu, jestli máš menší ruku, určitě bych vyzkoušel nějaké zbraně s jednořadým zásobníkem - lidem s malou rukou sedí lépe.

SW M&P9c je podle mě skvostná zbraň, takže opět - pokud Ti sedí, nic moc lepšího na nošení mimo koncept subkompaktů mě nenapadá.

Walthery mívají trochu problémy s kvalitou, nicméně když natrefíš na dobrej kus, resp. se spolehneš na záruku, taky umí potěšit.

Steyru nebo GP bych se při příležitostném nošení svěřoval jen nerad, nemám s nimi dobré zkušenosti. Ale nechci spustit flame, takže hlásím, že jde jen o mé omezené negativní zkušenosti. :)

 

Do výběru bych za jednořadé určitě zařadil Walther PPS (sice menší, ale co přidá na komfortu nošení, neodebírá na fun factoru na střelnici, pokud nehodláš střílet mířenku na 25 metrů - něco jako G26) a cokoliv od Kahru, který dělá jednořadé zásobníky i do zbraní velikosti "compact", tedy řekněme přibližně rozměrů G19, jen s užší pažbou, tedy lépe padnoucí do menší ruky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...