Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Nazdarte! Dnes jsem byl po delším čase opět s instruktorem na střelnici a mimo jiné jsme mezi sebou "zase" porovnávali ty naše rakouský plasťáky. Musím s odstupem času trochu přehodnotit můj názor na G43. Na skryté nošení je samozřejmě o něco větší než G42, ale výsledky na 4-7 metrů obranné stresíkové střelby jsem měl s G43 o hodně lepší než se svou G42. A ani ten zpětný ráz mi dnes už nepřišel tak děsnej. Ale možná se pletu a přišlo mi to v pohodě proto, protože jsme je průběžně prohazovali i s G19 a G17. Takže kdo není úplnej skřet ( na nošení) a uvítá cenu střeliva skoro za poloviční cenu (než 0380 auto), je G43 fakt dobrá volba. Teda subjektivně.... :cheers:   

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chtěl bych se zeptat, jestli někdo neví, kde se daj sehnat náboje 9x19 za nějakou lepší cenu. Vzal bych třeba klidně 1000 ks, ale našel jsem nejmíň za 4,80,- a někde jsem četl, nevim jestli tady, že to někdo bral v tak velkym množství za 4,-. Normálně SB FMJ. Na netu jsem ale nenašel. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kurňa Cyrile ty mi dáváš. Pořád si vyčítám, že jsem místo G43 pořídil LCP a Ty teď takto. Věrný to obhájce G42 a 380ACP. :-D 

 

Jinak lugery maj v Pardubicích u Klapky za 4.50 Kč/ks určitě by šla domluvit i menší cena při větším odběru. Jednou jsem bral i od kluků z munitopu tuším z Litomyšle za 4 Kč, ale už asi nemaj. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No na limity teda dost bacha! Jako ušetřená kačka se moc nevyplácí když se musí kupovat nová hlaveň. Podívej se po netu nejsem sám kdo má z limity velice špastné zkušenosti. Jinak ceny devítek už moc níž nepůjdou, 1000ks není pro obchodníka extra množství, zkus se z kamarády domluvit a vzít jich aspon 20tis. to je pak cena jinde.

Jinak k přebíjenkám, alsy pro sou super náboje. Bohužel už se dost blíží cenovu továrním.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kurňa Cyrile ty mi dáváš. Pořád si vyčítám, že jsem místo G43 pořídil LCP a Ty teď takto. Věrný to obhájce G42 a 380ACP. :-D 

 

Jinak lugery maj v Pardubicích u Klapky za 4.50 Kč/ks určitě by šla domluvit i menší cena při větším odběru. Jednou jsem bral i od kluků z munitopu tuším z Litomyšle za 4 Kč, ale už asi nemaj. 

Jojo, Cýra je dobrý propagátor a jeho názorů si vážím. Přesto koupě LCP nelituju, komfort nošení je skvělý a zvlášť, když mám i Glock G30, který si beru při potenciálně rizikových příležitostech. Je fakt, že G43 je hezčí, výkonnější, určitě se s ním bude lépe střílet, věřím že i spolehlivější a pokud si někdo zvykne na denní nošení (což určitě jde, já kdysi nesundal z opasku Berrettu 92FS a později i G30), pak je to lepší volba. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jojo, Cýra je dobrý propagátor a jeho názorů si vážím. Přesto koupě LCP nelituju, komfort nošení je skvělý a zvlášť, když mám i Glock G30, který si beru při potenciálně rizikových příležitostech. Je fakt, že G43 je hezčí, výkonnější, určitě se s ním bude lépe střílet, věřím že i spolehlivější a pokud si někdo zvykne na denní nošení (což určitě jde, já kdysi nesundal z opasku Berrettu 92FS a později i G30), pak je to lepší volba. 

 

 

Ivane opět Ti musím dát za pravdu. Dá se nosit ledasco, ale asi by mě časem chyběla ta možnost ukrytí LCPéčka za každé okolnosti. Počítám, že u čehokoliv jiného by mě už větší rozměry byly časem nepříjemné. LCP nevadí ani v kraťasích apod. Možná časem pořídím nějakou střední pětačtyřicítku na horší a bude pokryté celé potřeby. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky jsem kupoval přebíjené Limity, ale potom, co se mi jich pár kouslo v komoře, tak jsem s nima skončil. Jeden se kousl tak, že mi musel pomoct správce střelnice, protože jsem nebyl schopnej dostat hilznu ven sám. A když jsem zkoušel zbytek nábojů jen tak nasucho nacpat do komory vyjmuté hlavně, cca 10% jsem jich musel vyřadit, protože se nevydaly do komory. Od té doby střílím jen tovární.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mam vystrileno cca 2300 prebijenych limitu z Glocka a nemel jsem jediny problem. V momente kdy se mi sekne v komore hlizna, jdu od toho, ale zatim nemam negativni zkusenost.

 

Edit: precetl jsem si par zkusenosti na forech a radsi v testovani limitu pokracovat nebudu

??

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Upraveno uživatelem matous
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak když hodně střílíte, vyplatí se přebíjet si sám. Kdysi jsem si koupil automat asi za 16 tisíc, přebíjel jsem pro sebe i pár kluků z klubu a návratnost byla hodně rychlá, navíc se dá náboj naladit přesně pro danou pistoli, závady jsem neznal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Limit uz mi do domu nesmi. I jejich "tovarni" jsou celkem sunt, ale zase jsou celkem naslapane. Coz je celkem jedno, kdyz jich 18 ze 150 neslo do komory g17 a to tak, ze rucne neslo hnout se zaverem a vypomahal jsem si az hranou stolu. Jeste ze je to gecko tak hranate.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...