Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Souhlasím s tím co už tady bylo napsáno.Vyvarujte se Limitů,ta sleva fakticky není ,,zadarmo´´.Pokud seženete za dobrou cenu Alzy tak je berte,zatím jsem s nimi neměl nejmenší problém,ani moji kolegové.Přebíjení je sice trochu náročnější na čas, ale počáteční náklady se docela rychle vrátí a člověk si náboj vyladí podle svého.K nošení ,,malých kámošů´´.Já střídám nošení LCP a G43 podle situace,ale je fakt že na skryté nošení je LCP mnohem výhodnější vzhledem k velikosti,ale je také pravdou že cena střeliva a komfort použití proti G43 je méně uživatelsky příjemný.Vzhledem k těmto faktům bych při nutnosti se rozhodnout jen pro jeden z těchto modelů asi volil G43 s vnitřním kydexem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rocna uspora na glock a polovica ceny tovarnej,.... to je ak dobre pocitam okolo 8-10K nabojov za rok. To musi clovek na strelnici aj spavat nie? (a zo sna este strielat)

500 az 600 za mesic vystrilim cca. To jsou tak ctyri strelby po hodince do mesice. Neprijde mi to nijak moc.

 

Rocne tedy cca 7000 naboju x 2,5Kc uspora a je to tam ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rocna uspora na glock a polovica ceny tovarnej,.... to je ak dobre pocitam okolo 8-10K nabojov za rok. To musi clovek na strelnici aj spavat nie? (a zo sna este strielat)

Když jsem byl v IPSC klubu a střílel závodně, 1-2x týdně jsem na střelnici vybouchal 200 patron. Sešlo se nás 5-7, postavili jsme disciplínu, pětkrát se na ní otočili, postavili jinou...:-). Co disciplína, to 15-20 ran a je to venku za 15 sekund (i rychleji).  U IPSC to jde rychle, přebíjecí stroj byl nutností... Kupoval se prach, koule a zápalky, nábojnice se sbíraly a když jsem to dělal pro druhé, dodali si nábojnice vlastní.. Už si to nepamatuju přesně, ale dělal jsem tak 300 nábojů za hodinu, možná víc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ni, ta druha ma kdyztak navod ve slovenstine ... No a potiz nastane, pokud dle navodu od dlubix vyjde rana ... Televize v haji a vzhledem k plnemu zasobniku opet kohout natazen... Takze se situace opakuje, ale pokud uz doma neni dalsi televize, tak mozna budes muset zajit k sousedovi ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A je to tady https://www.novinky.cz/domaci/405135-staty-eu-zrejme-i-pres-odpor-cr-prosadi-prisne-omezeni-zbrani.html

Tak nějak jsem to předpokládal, když novela zákona o zbraních a střelivu poměrně hladce prošla - poslanci věděli, jak to nakonec dopadne a na EU se vymluví.

edit.: doplnění

Upraveno uživatelem gandalf
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A to bude probíhat jak? Projde to a cajti podle registru obešlou vlastníky zakázaných zbraní (tedy i pistolí kurwa) s rozkazem odevzdat tyto zbraně na příslušné cajtárně do deseti dnů od obdržení výzvy? Kurwa až do teď jsem nebyl paranoidní, ale už začínám být... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...