Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Mně se revolvery dost líběj a klíďo by mi myslim stačil, stejnak bude schovanej doma s vejletem na střelnici jednou měsíčně, ale nikdy jsem to nedržel v ruce.. Jinak ty 1911 mi nějak nejedou, zaprvé v lugeru mi to přijde trochu.. divný :), .45 neci, no a pak si vždycky vybavim tudle fotku:)

post-4392-065015000%201296436347.jpg

 EDIT: Mimochodem, na revolver je jiný nákupko než na pistol, žejo?

 

Takovejhle hezkejch fotek je tu někde v propadlišti dějin myslím víc. :clap:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před nějakou dobou jsem četl v článku na stránkách LEXu (www.gunlex.cz), že v souvislosti s novými pravidly pro držení zbraní, pocházejícími z pera Evropské komise, by se měl český občan připravit i na občanskou neposlušnost. Bylo tím zřejmě myšleno neodevzdání zbraní pod různými záminkami, což mne u oficiální organizace, která je na české scéně dlouho a může mít i jistý vliv, trochu překvapilo a pro jistotu jsem jim napsal a zeptal se, co myslí občanskou neposlušností a jestli budou např. poskytovat právní pomoc občanům, kteří se budou jejich radami řídit. Odpověď zněla takto: "Vydržte, zatím nic nezakopávejte. Situace se pomalu, ale jistě stáčí v náš prospěch. V tuto chvíli nám nejvíc pomůžete ím, že budete sledovat zprávy na GUNLEXu a Firearms-United a zařídíte se dle instrukcí, které tam jsou a budou..."  :eek:  :lol2: 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak to jsem opravdu zvědavý...protože to sleduji a věnuji se tomu poměrně intenzivně a zatím nemám pocit, že by svítalo na lepší zítřky.

Tím nemyslím strčit hlavu do písku, jen nevidím, že by nám dění v Evropě šlo výrazně naproti :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Také nemám pocit, že by to mělo být lepší, rozhodně nemohou být spokojeni např. majitelé civilních klonů vz.58 či majitelé historických zbraní. Navíc hrozí, že se to během několika let dál zpřísní. Na druhou stranu, rozhodnutím Rady EU nejsou úpravy platné, musí to projít europarlamentem a stát se může cokoliv. Aktuální info zde: http://gunlex.cz/clanky/hlavni-clanky/2445-rada-eu-a-smernice-o-zbranich

 

Co mne tam zaujalo snad nejvíc, je: "Za zmínku stojí i švédský ministr vnitra, který je v současnosti vyšetřován ústavněprávním výborem švédského parlamentu ? dostal totiž od parlamentu výslovné pověření nepřipustit omezení práv švédských držitelů legálních zbraní, a přesto taková omezení nejen odsouhlasil, ale některá dokonce navrhl." Z toho je vidět, jak vlády na občany se.ou a dělají si co chtějí. Občan je jen obtížný hmyz.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chtěl bych vidět, jak to ten švédskej ministr zdůvodní, já bych to bral jako vlastizradu.

 

Z toho posledního článku na Lexu bych vyvodil, že budeme pro jistotu všichni střílet IPSC v našem sportovním klubu. Samozřejmě pistoli, pušku i brokovnici. To kdyby naši zástupci neměli koule na to odmítnout ten paskvil jako celek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to je jasné...vždy se najde cesta. Může to něco stát, nemusí to být úplně snadné, ale nakonec - procházíme těžkou dobou a taková demonstrace znovu prověří, kdo o tu zbraň skutečně stojí...Když vidím pasivitu některých nejmenovaných "střelců", je mi smutno

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co mne tam zaujalo snad nejvíc, je: "Za zmínku stojí i švédský ministr vnitra, který je v současnosti vyšetřován ústavněprávním výborem švédského parlamentu ? dostal totiž od parlamentu výslovné pověření nepřipustit omezení práv švédských držitelů legálních zbraní, a přesto taková omezení nejen odsouhlasil, ale některá dokonce navrhl." Z toho je vidět, jak vlády na občany se.ou a dělají si co chtějí. Občan je jen obtížný hmyz.

Tak z toho se jednomu fakt dělá šoufl...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak z toho se jednomu fakt dělá šoufl...

To každému, kdo se dostane poprvé do kontaktu se skutečným politikem. Ti lidi, ač zastávají třeba sociální politiku, jsou naprosto odstřiženi od reality. Tato podoba "takydemokracie" je prostě zhouba.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Za Glock jasně mluví dostupnost náhradních dílů a příslušenství. Ale největší roli by mělo hrát to, jak se ti s tím bude střílet. G43 tě můžu nechat vyzkoušet, na Shielda by jsi musel někoho sehnat.

Jen mi napadlo že Amíci svoje tajné vyzbrojují Glockem-aspoň podle  tisku a ne SW

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...