Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Dneska jsem zkoušel další pistole, protože stále nevím kterou koupit jako první

7dbd48ffcddd52104d750b2f38bc1852.jpg

A na co to chceš? Dle fota testovaných vzorků a info o první pistoli bych doporučil nějakého glocka. Něco mezi 17 a 43 :-) Není to moc drahý a dobře se to prodává.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dlouho jsem se rozhodoval. nyní je rozhodnuto. Střílel jsem z ,,GÉČEK" všech možných ráží a druhů. Zkusil i HK P-30. Ale CZ-07 2gen mě dostala. Jak na mířenku, taky na úchop a spolehlivost. Je to už něco jiného, než její předchůdkyně ,,DUTY". Bohužel se mi podělal sporák a tedy ještě musím opět šetřit. Ale je to opravdu perfektní výrobek, i když vím, jak se někteří o CZUB vyjadřují např. s problémy reklamací atd. Ale snad nesáhnu vedle. GLOCK mi prostě nesedí. Má tu někto taky CZ-07 2gen?

post-20133-0-29150600-1475013756_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Proč Sub, když spíš střelnice? :gunsmilie:

Zas takovej rozdíl jsem na střelnici mezi kompaktem a subem (u cz) necítil. A když už bych to měl mít někdy s sebou tak upřednostním menší váhu. Ale ještě chci zkusit P-07 než se rozhodnu. Jo, a podotýkám že jsem úplnej začátečník, rád si nechám poradit/doporučit

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dlouho jsem se rozhodoval. nyní je rozhodnuto. Střílel jsem z ,,GÉČEK" všech možných ráží a druhů. Zkusil i HK P-30. Ale CZ-07 2gen mě dostala. Jak na mířenku, taky na úchop a spolehlivost. Je to už něco jiného, než její předchůdkyně ,,DUTY". Bohužel se mi podělal sporák a tedy ještě musím opět šetřit. Ale je to opravdu perfektní výrobek, i když vím, jak se někteří o CZUB vyjadřují např. s problémy reklamací atd. Ale snad nesáhnu vedle. GLOCK mi prostě nesedí. Má tu někto taky CZ-07 2gen?

Já tu novou 07 mám a jsem spokojen. K tomu jsem dokoupil, jak jsem už psal, karabinovou konverzi RONI. Ještě doplním, že pistolemi ČZ jsem střílel od roku 1970, ale tohle se fakt povedlo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dlouho jsem se rozhodoval. nyní je rozhodnuto. Střílel jsem z ,,GÉČEK" všech možných ráží a druhů. Zkusil i HK P-30. Ale CZ-07 2gen mě dostala. Jak na mířenku, taky na úchop a spolehlivost. Je to už něco jiného, než její předchůdkyně ,,DUTY". Bohužel se mi podělal sporák a tedy ještě musím opět šetřit. Ale je to opravdu perfektní výrobek, i když vím, jak se někteří o CZUB vyjadřují např. s problémy reklamací atd. Ale snad nesáhnu vedle. GLOCK mi prostě nesedí. Má tu někto taky CZ-07 2gen?

Jak uz jsem psal, na strelnici Guncenter maji tyhle krasky(07+09) a pekneho slova na tyhle zbrane od spravcu necekej. Glocka tam taky neradi, ale ten aspon funguje a vydrzi. Nej je podle nich 1911,takze zaujati nebudou. Nejak jsem nepochopil, k cemu tyhle kramy jsou. Na noseni je to siroke jak dalnice, na akcni strileni to ma desne dlouhy reset, na mirenku je to zase zbytecne lehke...nevim no.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...